ANTARES 9 OB

TEKNE TASARIM :
Beneteau Power Boat
İÇ MEKAN TASARIMI :
Beneteau Power Boat
BROŞÜR
62.660 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

ANTARES 9

En iyi hafta sonu! Detaylardaki doğallık ve konfor duygusu sizi Antares 9 ile denizde daha fazla vakit geçirmeğe davet ediyor. Modern ve şık dizayn edilmiş Antares 9, serinin geleneksel zarafetini koruyor. Özerklik, yaşanabilirlik, canlılık - kısa yolculuklar için her şeye sahip bir tekne.

DIŞ TASARIM

Antares 9 Airstep® gövdesi ile dalgaları hafifçe keserek rahat bir sürüş ve güvenli navigasyon imkânı sağlıyor. Güneşlenme alanlarına dönüşen U şeklindeki koltuklarla, çekici geniş kokpiti (1,53 x 2,40 m) arkadaşlarınızla rahatça vakit geçirmeniz için harika bir alan sunuyor. 2 x 200 HP'ye kadar motor seçeneğiyle Antares 9, dıştan takma motorlar serisinde son teknoloji gelişmelere sahiptir.

 
 
 
 

İÇ TASARIM

İki ayrı kamara, bir mutfak ve akıllıca donatılmış bir duş, Antares 9'u aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte yolculuklar için ideal bir tekne haline getiriyor! Dümen mahallini çevreleyen pencerelerle, panoramik bir manzara sunarken gün ışığının teknenin içine girmesini sağlıyor. Dönebilen ve kaldırılabilen dümen koltuğuna ek zekice optimize edilmiş salon geniş alan hissi yaratıyor. Bu, koltuğunuzun ister denize bakabileceği ister salon masasına dönük durabileceği anlamına geliyor.

 
 
 
 
 

KONFORLU SEYİR

Mükemmel bir şekilde donatılmış olan Antares 9 sizi karadan uzaklaşmaya ve rahatlamaya davet ediyor.

  • ALAN VE AYDINLIK
  • BÜYÜK BAĞIMSIZLIK
  • KOLAY ERİŞİM

ALAN VE AYDINLIK

Üç bölmeli sürgülü kapı, bir yan kapı ve isteğe bağlı açılır tavanıyla, dümen mahalli inanılmaz derecede aydınlıktır ve birbirine dönük 4 kişinin oturacağı geniş bir salon bulunmaktadır.

BÜYÜK BAĞIMSIZLIK

Teknede maksimum rahatlık ile Antares 9, 600 litre yakıt ve 160 litre su kapasitesine sahiptir.

KOLAY ERİŞİM

Dümen mahallinde sancakta bulunan kapı manevraları daha kolay ve güvenli hale getiriyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
9 m
GÖVDE BOY :
7,98 m
GENIŞLIK :
2,95 m
AĞIRLIK :
3776 kg
YAKIT KAPASITESI :
400 L
TATLISU KAPASITESI :
160 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (HP) :
400 CV
Propulsion :
Hors-bord
CE SERTIFIKASI :
C10 - D10

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    OTHER MODELS