Antares 30

TEKNE TASARIMI :
BENETEAU POWER
İÇ MEKAN TASARIMI :
SARRAZIN DESIGN
BROŞÜR
145 000 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Antares 30

Antares 30 modeli, kendi ailesindeki ilk Flybridge motorlu teknedir. İnanılmaz deniz tutusunu yaşayacağınız bu teknedeki yaşam alanları hiçbir tekne ile kıyaslanamaz. Tekne yaşamı kolaylaştıran ve keyifli hale getiren fonksiyonel parçalardan oluşmuştur. 

DIŞ TASARIM

Antares 30'un kendine özgü tarzı Sarrazin Design tarafında tasarlandı. Tekne gri renkli çizgiler ve pencereler ile klasik bir görünüme sahiptir. Flybridge güvertesi, geniş salonu, güneşlenme alanı ve iki adet sürüş istasyonu mevcut. Gri renkli gövdesi son versiyon olan “klasik” versiyonuyla hem şık hem de zarif. Zamana meydan okuyan ve zarif Antares 30, açık denizde keyif vermek için tasarlanmıştır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Antares 30 eşi benzeri bulunmayan bir yaşam alanına sahiptir. Kontrol paneli büyük ve aydınlık, panoramik bir manzara sunar. Oturma yerleri denize bakıyor, bu da tekne sürüş zevkini ailenizle veya arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sunar. Çağdaş ceviz ahşap döşeme ve parlak bej tonları hoş bir iç ortam oluşturmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SADECE OLAĞANÜSTÜ

Antares 30 sunduğu konfor ile dikkat çekiyor. Hiçbir şey onun içinde yaşanalabilirlikle ölçülemez, gezilerinizi huzurla ve güvenle bitirmenizi vadediyor.

  • MUTFAK
  • KAMARALAR
  • GÜNEŞLENME ALANLARI
  • Flybridge

MUTFAK

Antares 30, lamine tezgah, paslanmaz çelik lavabo, gazla çalışan ocak ve fırın, çatal-bıçak çekmecesi, 65 L buzdolabı ve mikrodalga fırın koymak için yer de sunuyor.

KAMARALAR

Tekne sahibinin odasında bolca yer, merkezi bir yatak ve iki kat manzara. Misafir kamarasında ikiz ranza vardır. Yerden tasarruf etmek için üst taraftaki yatak katlanabilir. Salon ikiz yatağa dönüşme özelliğine sahip. Antares 30, 6 kişilik bir yolculuk teknesine dönüşebilir ve bazı güzel anları başkalarıyla birlikte yasamanıza olanak sağlar. 

GÜNEŞLENME ALANLARI

Opsiyonlu olarak muazzam bir şezlongu mevcuttur. Sürücü koltuğu ve salondaki koltuklar şezlonga dönüşme özelliğine sahiptir.

Flybridge

Flybridge, panoramik manzaralı terası, 2 kişilik sürücü koltuğu ve en önemli tarafı geniş yaşama alanlarıyla dikkat çekiyor. U-şeklinde bir masanın etrafında olan salona giriş için kullanılan merdivenin basamakları doğal ahşaptan, yapısı ise paslanmaz çelikten oluşur. Flybridge güverteyi daha güvenli hale getirmek için, etrafı paslanmaz çelikle kaplanmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
10.22 m
GÖVDE BOYU :
9.98 m
GENİŞLİK :
3.35 m
DEPLASMAN :
5130 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
375 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
145 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (Hp) :
370 CV
MOTOR TİPİ :
In Bord
CE SERTİFİKASI :
B8/C10/D10
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası B8/ C10.
Raymarine Elektronik paket.
Slonda ve Flybridge güneşlenme alanına dönüşen kontrolör.
Flybridge de Çift sürüş kontrolörü(opsiyon), elektronik eşyalar için alan.
Ön güvertede şezlong seçeneği.
Volvo D670 Diesel or Volvo D6 370 HP Diesel.
Tam donanımlı mutfak.
Çift kişilik yatağa dönüşümlü U şeklinde salon. Kokpit girişinde 3 kayar camlı kapı.
Sürücü koltuğu istasyonu karbon görünümlü ve denetim masası destekli. Motor ve elektronik ekipman için alan.
Kokpitte geniş depolama alanı.
Master Kabin: 1.98 x 1.4 metre ölçülerinde yatak ve geniş depolama alanı.
Banyo: Tuvalet, 88 litre atık tankı, lavabo ve duş. Havalandırma için gövdeye açılan lomboz.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ