Barracuda 6

TEKNE TASARIMI :
Bénéteau POWERBOATS
İÇ MEKAN TASARIM :
SARRAZIN DESIGN
BROŞÜR
18.430 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Barracuda 6

 “Barracuda 6, balık tutma için optimize edilmiş güverte planı ile çok yönlü, sportif ve dayanıklı. Barracuda Turu sırasında edinilen deneyimden yararlanarak, balıkçılık ve kıyı gezileri için mükemmel bir tekne yaratıldı ’

 

Dış tasarım

Beneteau tarafından geliştirilen en yeni gövde tasarımıyala Barracuda 6, hızlı plane’e kalkabilmesinin yanısıra son derece stabildir. Büyük kokpitte, balık tutma istasyonuyla birlikte canlı livar bulunmaktadır.
Barracuda 6’nın güvertesindeyse teknenin iki tarafından da rahatlıkla erişilebilen ikinci bir balık tutma istasyonu bulunmaktadır.

 
 
 

İç mekan tasarımı

Kokpitte kanvas tente ve arka kapıyı 2 adet sürgülü kapı şeklinde seçme opsiyonları bulunan Barracuda 6, sizin isteğinize uyum sağlaya bilen bir tekne.
Tamamıyla kapalı depo alanları, kabin olarak kullanılabilen dümen mahalli ve marin tuvalet opsiyonuyla rahatlıkla konaklama imkânı sunulmuştur.
İskandinav tasarımlardan esinlenilen Barracuda 6’nın iç tasarımında antrasit gri tercih edilmesiyle hem korunmasını kolaylaştırılmış hem de her zaman moda olması sağlanmıştır.

 
 
 
 

Hem balıkçı hem eğlenceli

Barracuda 6, sadece 5.52 m uzunluğuyla serideki diğer modeller gibi güçlü özelliklere sahip.Eğlenceli, çevik ve sağlam bir tasarıma sahip Barracuda 6 her kullanım amacına uyum sağlayacak şekilde optimize edilebilmekte ve geniş opsiyon seçenekleri sunmaktadır.

  • Güvertede Dolaşma
  • Modüler kokpit
  • Güç

Sancak dümen mahallinde bulunan açılır kapı sayesinde teknenin her yerine geçmek artık daha da kolay.  

Kokpitin çıkarılabilir koltuklarının yerine iki taraflı tezgah eklenebilmesi sayesinde, balıkçılık için geniş alan sağlanırken, mürettebata daha fazla konfor sunar.

Barracuda 6 her türlü denize uygun olabilmesi için 90 hp, 115 hp ve 140 hp olmak üzere üç farklı türde motor seçeneği sunuyor.

ÖZELLİKLERİ

Tam Boy :
6,50 m
Gövde Boyu :
5,52 m
Genişlik :
2,40 m
Ağırlık :
1403 kg
Yakıt kapasitesi :
100 L
Tatlı su kapasitesi :
20 L
Maks. Motor Gücü (Hp) :
140 CV
Propulsion :
Hors-Bord
CE Sertifikaları :
D6
General specifications
CE sertifikası: C6/D6
Lowrance Elektronik Paket: LOWRANCE dokunmatik HDS 7" Carbon ekran (Harita Kartı Dahil Değildir) ve LOWRANCE HDI Sensör / Balık Bulucu
“Barracuda Tour” bitiş paketi: Canlı yem kutusu, 4 adet olta tutamağı, güverte yıkama pompası, kokpitte duş, 20 L temiz su tankı
Motorun sudan kaldırılmasını sağlamak için arka oturakta kayar sistem ve yan açılır kapanır oturaklar(Opsiyonel)
Maksimum 140 HP motor kapasitesi
Sancata rahat yan geçiş
Baş tarafta depolamadan kabine dönüşebilir alan
2 kapılı versiyon seçeneği
360 derece görüşe sahip açık kokpit alanı ve arka kapa kanvası (opsiyonel)
5 metrelik teknede tuvalet (opsiyonel)

FIND A BENETEAU DEALER

    LES AUTRES MODÈLES DE LA GAMME

    EVENT TAKVİMİ