Barracuda 8

TEKNE TASARIMI :
BENETEAU POWERBOAT
İÇ MEKAN TASARIMI :
SARRAZIN DESIGN
BROŞÜR
33.720 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV DAHİL)

Barracuda 8

Airstep® gövde teknolojisi ile tasarlanan Barracuda 8 denize oldukça yatkın bir sportif balıkçılık teknesi. Güvenli olduğu kadar geniş hacimli ve davetkar. Hem balıkçı hem maceracı, Barracuda 8'in İskandinav ruhu her türlü kaçamak için mükemmel.

DIŞ TASARIM

Çekici hatları ve sağlam profili ile Barracuda 8 bir balıkçının en yakın arkadaşı olmaya aday. Sancak taraftaki geniş koridoru teknede gezintiyi kolaylaştırıyor. Kokpite ulaşmak modüler tasarımı sayesinde oldukça kolay: kıç tarafta balıkçılık alanı veya sürgülü koltuk sayesinde kişiselleştirilen bir tekne opsiyonları.

 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Barracuda 8, İskandinav tarzını benimsiyor: gri tonlarında döşemeler, kiremit kırmızısı perdeler ve açık meşe ağaç işçiliği. Tik güverte opsiyonu sıcak tasarımını bir adım daha ileri götürüyor. Sürgülü arka kapısı ile Barracuda 8'in üç kapılı versiyonu kokpit ve dümen mahalli arasında bir geçiş sağlıyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

BİR TEKNE İLE HEM BALIKÇI HEM MACERACI

Barracuda Tour (her sene Beneteau tarafından organize edilen sportif balıkçılık turnuvaları) tecrübelerinin mirası olarak ortaya çıkan Barracuda 8'de kullanılan Airstep ® gövde tasarımı deniz tutuşunu mükemmel bir seviyeye çıkarıyor. Hevesli balıkçılar tüm ekipmanlara sahip bu modeli çok beğenecekler.

  • AIR STEP® 2 GÖVDE
  • FARKLI VERSİYONLAR
  • MODÜLER EKİPMANLAR

AIR STEP® 2 GÖVDE

Gövde altındaki hava akışını arttırarak Air Step® 2 teknolojisi performansı, güvenliği ve konforu yüksek seviyelere çıkartıyor. Yakıt kullanımını azaltırken, ivmelenmeyi hızlandırıyor ve seyir hızı artıyor. Bu patentin son jenerasyonu olan Air Step® 2 kendini kanıtlamayı başardı bile: mükemmel deniz tutuşu, dalgada daha rahat kullanım, doğrusal ivmelenme ve kolaylaştırılmış manevralar. Kıç gövdede oluşturulan hava yastığı efekti inanılmaz bir konfor sağlıyor.  

Airstep® Patenti: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

FARKLI VERSİYONLAR

Barracuda 8, flybridgeli veya flybridgesiz olarak seçilebiliyor. Yanlarda 2 kapısı olan versiyonunda üç kişilik bir oturma alanının altında küçük bir mutfak alanı bulunuyor. Üç kapılı versiyonda ise arka tarafta üç kanatlı sürgülü kapı bulunuyor. Bu versiyonda mutfak iskelede bulunan katlanabilir koltuğun karşısında konumlandırılmış durumda.  

MODÜLER EKİPMANLAR

Ekipmanların ve eşyaların farklı konumlandırılabilme seçeneği teknenizi kişiselleştirme olanağı sunuyor. Yanlardaki koltuklar aşağı katlanıyor, kokpit koltukları ileri kaydırılıyor ve böylece ekstra bir balık livarı konumlandırılabiliyor. Bank şeklindeki oturma grubu ile öndeki iki koltuk kaldırılabiliyor. Teknede olta tutacakları, canlı balık livarı, merkezde geniş bir dolap ve yanlarda iki dolap bulunuyor.

ÖDÜLLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
7.99 m
GÖVDE BOYU :
6.98 m
GENİŞLİK :
2.77 m
DEPLASMAN :
2645 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
280 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
100 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (HP) :
300 CV
MOTOR TİPİ :
Hors Bord
CE SERTİFİKASI :
C8
İNOVASYON :
Air Step®
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası: C8 / D8. Kapasite: Azami 8 kişi
Lowrance elektronik paket.
Balıkçı paketi: Barracuda Tour dekorasyonu, canlı balık livarı (sancak kıç), güverte yıkama pompası, 6 olta tutacağı (2 kıçta, 2 başta ve 2 bordada).
Dıştan takma tek veya çift motor: Azami 300 HP Suzuki tatil paketi.
CE Sertifikası: C8 / D8. Kapasite: Azami 8 kişi
Lowrance elektronik paket.
Flybridge dümen mahalli (yalnızca elektronik kontrol): 2. kontrol alanı, yardımcı kaptan koltuğu, merdiven, tutamak ve minderler.
Balıkçı paketi: Barracuda Tour dekorasyonu, canlı balık livarı (sancak kıç), güverte yıkama pompası, 6 olta tutacağı (2 kıçta, 2 başta ve 2 bordada).
Dıştan takma tek veya çift motor: Azami 300 HP Suzuki tatil paketi.
Lavabo ve 42 litrelik buzdolabı (opsiyonel).
Lowrance elektronik paket.
3 kanatlı cam arka kapı sayesinde kokpite direkt ulaşım.
Lavabo ve 42 litrelik buzdolabı (opsiyonel).
3 kişilik oturma alanı ve katlanabilir yuvarlak masa. Dönebilen kaptan ve yardımcı kaptan koltukları sayesinde masa etrafında 5 kişi oturabilir.
2 adet döner ve destekli kaptan koltuğu.
Birçok depolama alanı.
Çift kişilik yatak.
Ayrı WC alanı (opsiyonel).

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ