Barracuda 9

TEKNE TASARIMI :
P. TABLEAU
İÇ MEKAN TASARIMI :
SARRAZIN DESIGN
BROŞÜR
57 500 € BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Barracuda 9

İnovatif tasarım, hız, performans ve güvenlik tek teknede buluşuyor: Barracuda 9. Kontrollü bir güce sahip olan bu sportif balıkçı teknesinin iç tasarımının konforlu bir seyir için elverişli olması onun en çekici tarafı.

DIŞ TASARIM

Agresif ve güvenli, Barracuda 9’un gövde yapısı oldukça dengeli. Air Step© teknolojisine sahip bu tekneyi kullanmak oldukça konforlu ve çeneli gövde yapısı sayesinde deniz tutuşu oldukça iyi. Düz bir ön cama sahip dümen mahalli, güvertede yürünebilecek yerlere olanak sağlıyor. Kokpitte ve ön güvertedeki geniş alanlar sayesinde yalnızca balıkçılık değil, diğer hobilerinizi de gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Flybridge versiyonunda ise ikinci bir kontrol alanına sahip olacaksınız.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Dümen mahalline ulaşım yanlarda bulunan iki sürgülü kapı sayesinde çok rahat. İç atmosferi ise oldukça konforlu. Elektronik donanım için geniş bir kontrol paneli, büyük bir ön kabin, duş ve tuvalet için ayrı bir alan her türlü seyir için bu tekneyi uygun kılıyor. Her boşluk depolama alanına dönüştürülmüş. Dönebile kaptan ve yardımcı kaptan koltukları sayesinde içeride bir yemek masası oluşturuluyor.

 
 

BİR TEKNE İLE HEM BALIKÇI HEM MACERACI

Her mevsim için uygun tasarlanan güverte ve kabin planı ile Barracuda 9 oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Tam tamına bir balıkçı teknesi olmakla birlikte, kısa seyirler ve koy gezintileri için de uygun. Denizci gövde yapısı sayesinde her türlü hava koşulunda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

  • FLYBRIDGE VERSİYON
  • ŞIK VE YÜKSEK PERFORMANSLI GÖVDE YAPISI
  • TASARIM

Flybridge VERSİYON

Denizde görüş alanınızı arttırmak için Barracuda 9’un flybridge versiyonu da bulunuyor. İkinci bir dümen mahalli sunuluyor.

ŞIK VE YÜKSEK PERFORMANSLI GÖVDE YAPISI

Amerikan sportif balıkçı teknelerinden esinlenerek yola çıkılan (v-gövde yapısı) Air Step® teknolojisi optimum performans, güvenlik ve konfor sağlıyor. Hızlı ivmelenme, yükseltilmiş hız, kolaylaştırılmış manevralar sunan bu gövde yapısı ile dalgada çok daha rahat bir sürüş yaşatıyor. Air Step® teknolojisi büyük bir fark yaratıyor.

Airstep® Patenti: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

TASARIM

Modern, maceracı ve düz ön camı, finişler (ahşap işçiliği, paslanmaz çelik, parlak yüzeyli kontrol paneli) Barracuda 9’un kaliteli tasarımını kanıtlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
8.91 m
GÖVDE BOYU :
7.98 m
GENİŞLİK :
2.93 m
DEPLASMAN :
3441 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
400 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
100 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (HP) :
450 CV
MOTOR TİPİ :
Hors Bord
CE SERTİFİKASI :
B4/C10/D10
İNOVASYON :
Air Step® 2
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası: B4 / C10. Kapasite: Azami 10 kişi
Lowrance elektronik paket.
Balıkçı paketi: Barracuda Tour dekorasyonu, canlı balık livarı, güverte yıkama pompası, 700 W M/D elektrikli ırgat + uzaktan kumandası + çapa için krom, 4 olta tutacağı.
Dıştan takma tek veya çift motor: Azami 450 HP Suzuki tatil paketi.
CE Sertifikası: B4 / C10. Kapasite: Azami 10 kişi
Lowrance elektronik paket.
Flybridge dümen mahalli (yalnızca elektronik kontrol): 2. kontrol alanı, yardımcı kaptan koltuğu, merdiven, tutamak ve minderler.
Balıkçı paketi: Barracuda Tour dekorasyonu, canlı balık livarı, güverte yıkama pompası, 700 W M/D elektrikli ırgat + uzaktan kumandası + çapa için krom, 4 olta tutacağı.
Dıştan takma tek veya çift motor: Azami 450 HP Suzuki tatil paketi.
Ekstra çift kişilik yatak, başta ve yatak altında depolama alanları.
3 kişilik oturma alanı, koltuk altı depolama alanları. 2 katlanabilir yan oturaklar, opsiyonel 42 L buzdolabı.
Konforlu bir yükseklik – dönen ve boyu ayarlanan kaptan koltukları. 12” ekran için uygun kontrol paneli + dizüstü bilgisayar için tablet.
Direnajlı duş ve marin tuvalet.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    CALENDAR OF EVENTS