FIRST 18

Tekne Tasarım:
Manuard YD
İç Mekan Tasarım:
EP Studio
21.800 €

FIRST 18

First 18 dalgaların arasında süzüldüğünde, gerçek yelken keyfi için hazır olun. Gezi veya yarış kullanımında bu “one-design” tekne, en iyi yelken performansı ile sonsuz keyif için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

Dış Mekan Tasarımı

Büyük ve çeneli gövdesi ile her şartta yelken keyfini sürmenizi sağlayan First 18 ihtiyacınız ne olursa olsun hız ve keyfi maksimumda yaşatıyor. Stabil yapısı, hafifliği ve yüksek performanslı arma yapısı sayesinde hafif bir rüzgârla istenen hızları yakalayabilir. 4 kişilik bir mürettebata uygun olabilecek şekilde sertifikalandırılmış First 18, solo veya çift kişilik kullanım için de uygundur. Katlanır salması sayesinde her yerde karaya alınabilir.

events
events
events
events
events
events
events
events
events
events
events

İç Mekan Tasarımı

First 18, bu boy bir tekne için sunduğu şaşırtıcı genişlikte güverte altı alanı ile gezi için de mükemmel bir teknedir. Kullanıcı dostu bu yol arkadaşı, 2.20 m uzunluğunda bir çift yataklı kabine ve çok sayıda akıllı depolama alanlarına sahiptir. Kokpitte yer alan tente ile ekstra dinlenme alanı yaratılmış olur.

events
events
events

HER TÜRLÜ MACERAYA HAZIR

First 18’in maceracı bir havası var. Bu yelkenli aile ve arkadaşlarla kıyı seyirlerinden uzman yat yarışçılarına kadar tüm zevklerin birleşiminden oluşuyor.

  • TAŞINABİLİR
  • UZUN SALMA
  • ONE DESIGN REGATTAS
  • TEKNEDE HAYAT

TAŞINABİLİR

First 18, gövde içindeki salma ve ultra hafif karbon direği ile sadece 5.5 m uzunluğundadır. Bu çekmeyi kolaylaştırır. Hafif olan tekne bir kızak ile kolaylıkla plajdan denize indirilebilir.

UZUN SALMA

1.50 metrelik uzun salması ve optimize edilmiş yelken alanları ile First 18, hafif havada bile mükemmel performans sunar. Teknenin kontrolü kolaydır ve yelken altında çok kararlıdır.

One Design Regattas

First 18, Osiris sınıfının sertifikalı bir üyesidir ve resmi olarak Fédération Française de Voile (Fransız Yelken Federasyonu) tarafından one design tasarım olarak kabul edilmektedir, bu nedenle yarışlarda liderlik yapmak için sayısız fırsatınız olacaktır.

TEKNEDE HAYAT

Sancak kıç tarafa takılan motor tekneye tırmanmaya izin verir. Ön güverte minderleri ile dinlenmek için ideal bir yerdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY:
5,55 m
GÖVDE BOYU:
5,55 m
EN:
2,38 m
AĞIRLIK:
500 kg
CE SERTİFİKASI :
C - 2
events

BENETEAU TEKNİK SERVİSLERİ

    ETKİNLİKLER

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ