FIRST 24

TEKNE TASARIMI:
Manuard YD
İÇ MEKAN TASARIM:
GIGODESIGN
47.400 €

FIRST 24

First 24 yüksek performanslı, taşınabilir, stil sahibi, şık ve hızlı özellikleri ile gezi teknesi sınıfında ön plana çıkıyor. Dört kişilik bir mürettebat ile yarışa uygun, günlük seyirlerde ise 6 ila 8 kişilik seyir kapasitesine sahiptir.

DIŞ MEKAN TASARIMI

Sam Manuard tarafından tasarlanan First 24, çeneli gövdeye sahip, cesur ve modern görünümlü, yüksek performanslı bir safkan. Sabit armasının çoğu, girişte yer alan kilitlere ve iki vince gelir ve trim yapmak çok kolaydır. First 24 orta seviye ve hafif havalarda son derece iyi bir performans sergileyerek 15 knot hıza kadar rahatça ulaşır. Kokpit zemininde yer alan 2 kapak, geniş bir yelken dolabına açılır. Usturmaçalar, küçük bir termal ya da elektrikli motor bu alanda depolanabilir.

events
events
events
events
events
events
events
events

İÇ MEKAN TASARIMI

Güvertenin altında, First 24'ün geniş iç alanında salma dolabının her iki tarafında tek kişilik yataklar ile baş kısımda geniş bir çift kişilik yatak bulunur. Akıllı yerleşim planı sayesinde iki tek yatak, çift kişilik yatağa çevrilebilir. Portatif yemek masası kokpitte veya iç mekanda kullanıma uygundur, tekne yarış için kullanılacağında kendisine ait özel taşıma torbası ile kıyıda bırakılabilir. Ocak ve buzdolabının bulunduğu küçük bir mutfak, tuvalet, güneş panelleri ve elektrik paketi ile tekne tamamen bağımsız hale gelmektedir.

events
events
events
events

O TÜM CEPHELERDE BİR KAZANAN

First 24 kullanımı oldukça kolaydır, onunlayken dümende birçok duyguyu aynı anda yaşarsınız ve en iyi puan için yelkenlerini rüzgarla doldurur. Rekabetçi ama uyumlu, kıyı seyirleri ve aileler için güvenlidir ve konfor sunar, aynı zamanda yat yarışlarında iyi bir performans sergiler. Tamamen kaldırılabilen hareketli salması, onunla seyre başlamak için kolayca taşınabilir yapıyor ve sığ sularda böylece demirleme uygulanabilir.

  • HAREKET HALİNDE
  • GÜVENİLİR
  • ARMA
  • DEPOLAMA ÇANTALARI

HAREKET HALİNDE

First 24'ün hafif (960 kg) ve hareketli salma kombinasyonu, araba ile çekilebileceği ve bir kızaktan kolayca denize indirilebileceği anlamına gelir. Direk dikme kiti ile yat iki saatin altında bir sürede yelken açmaya hazırdır.

GÜVENİLİR

Aileler için, First 24’ yüksek korkuluklar (45 cm) ve pruva koltuğu takılabilir. Köpük dolgulu üçgen baş kısım batamayacağı anlamına gelir.

ARMA

Karbon arması ve alçaltılmış 1.9 m omurga ile First 24, küçük bir ekip veya solo seyirlerde mükemmel bir şekilde kontrol edilebilir.

DEPOLAMA ÇANTALARI

Raflardaki dört seyahat çantası, teknede yatılı zamanlarda yer sağlarken ve depolama işini çok daha basit hale getiriyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY:
7,29 m
GÖVDE BOYU:
7,29 m
EN:
2,50 m
AĞIRLIK:
890 kg
CE SERTİFİKASI :
C - 4

BENETEAU TEKNİK SERVİSLERİ

    ETKİNLİKLER

    SERİNİ DİĞER MODELLERİ