First 25

TEKNE TASARIMI :
Finot - Conq architectes
Broşür
BAŞLANGIÇ FİYATI 47 200 € (KDV HARİÇ)

FIRST 25

Tüm hızlarda kıyı seyri için atılan ilk adım olan First 25, düz ve spor çizgisi ile çok seviliyor. Performans ve iyi yaşam alanını kombine ederek muhteşem bir konfor sunuyor. Sabit ya da katlanır salma seçenekleri bulunuyor. 

DIŞ TASARIM

First 25 ince uzun gövdesi, çekici gövde dekorasyonu ve harika yelken planı ile göze çarpıyor. Unstayed arması ile square-top ana yelken, sarma cenova, 2016 Code 0 ve bir asimetrik balonu (opsiyonel) ile yelken seyrini daha hızlı ve daha keyifli hale getiriyor.

 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

First 25 seyir yapmayı daha konforlu ve yaşanabilir hale getirebilen bir seviyededir. Teknenin direğini baş bölmeye yaslayarak salonda geniş bir alan yaratır ve açık renk tik mobilyası ile son derece aydınlıktır. Çift kişilik yatağa sahip ön kabin, çok sayıda saklama alanı, lavabo, WC ve salonda iki yatak kapasitesi ile tekne çok daha yaşanabilir kılınmıştır.

 
 

REKABETÇİ SEYİRLERE DOĞRU

First 25 güvenli, hızlı ve yarışçı olduğu kadar konforu sayesinde de çok seviliyor. Stabilitesi ve kolay manevra kabiliyeti onu yüksek hızlarda bile gerçek bir cruiser yapıyor.

  • ARMA
  • STABİLİTE
  • YAŞAM ALANLARI

ARMA

Tüm hava şartlarına uyacak şekilde tasarlanan yelken planı square-top ana yelken ile optimize ediliyor. Bu olağanüstü teçhizat çok daha kolay hareket etmeyi sağlıyor. 2016 modellerde yeni: İlk First 25 Code 0 yelkeni ile donatılmış durumda.

STABİLİTE

1.85 metre boyundaki hareketli salma teknenin orsa performansını artırırken, her koşulda demirlemeyi de uygun hale getiriyor.

YAŞAM ALANLARI

Bir bölme ile kapalı hale getirilmiş çift kişilik yataklı ön kabin, ayrı marin WC, mutfak, modüler salon masası ve salonda iki kişi için yatak alanı ile First 25 gerçek bir cruising tekneden beklenen tüm konforu sunuyor.  

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
7.90 m
GÖVDE BOYU :
7.50 m
GENİŞLİK :
2.75 m
DEPLASMAN :
2150 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
30 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
40 L
MAKSİMUM MOTOR GÜCÜ (Hp) :
14 CV
ŞAFT TİPİ :
ŞAFTLI
CE SERTİFİKASI :
C8/D8
CE SERTİFİKASI C8/D8.
Raymarine electronik paket opsiyonu.
YANMAR Diesel 14 HP Motor.
Çift taraflı açılır lumbozlar ve tekne girişi için üzerinde lumboz bulunan koruma.
Kapalı ön kabin, çift kişilik kabin ve opsiyonel fileli eşya saklama bölmesi, salonda geniş yatak alanı.
Galley fitted as standard with a 50 L icebox, a sink with chopping board and practical storage. 1-burner gas hob on gimbals on option.
Katlanır kanatlı salon masası ve geniş harita masası.
Dolap, ayna ve marin tuvalet bulunan wc alanı.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ