FIRST 27

TEKNE TASARIMI:
Manuard YD
İÇ MEKAN TASARIMI:
GIGODESIGN
65.500 €

FIRST 27

First 27 küçük ve çekilebilir sportif gezi teknesidir. Doğuştan bir lider, millerce uzunlukta açık deniz yarışları için ideal. Aynı zamanda arkadaşlarla paylaşılan keyifli yelken maceraları için de mükemmel.

DIŞ MEKAN TASARIMI

First 27, yelken yarışçısı Sam Manuard'ın kendi yarış deneyimlerinden ilham alarak açık deniz yarışları için tasarladığı bir model. Çeneli gövde, dikey kenarlar ve ikiz dümenleriyle iyi ve sağlam bir yarış teknesinin tüm özelliklerine sahip. Gövde şekli, karbon arması ve derin salması dengeli bir tekne haline gelmesi için bir arada. Tekne ağırlığının % 50'sini alan salma, inanılmaz derecede güçlü bir tekne yaratır. Kokpit geniş ve konforlu. Manuel hidrolik kriko, salmayı kaldırmaya ve tekneyi karaya almayı oldukça kolaylaştırıyor.

events
events
events
events
events
events
events

İÇ MEKAN TASARIMI

First 27, çok sayıda akıllıca donanıma sahip ve 4 kişilik mürettebatla kullanım için idealdir. Ön kabinde geniş çift kişilik bir yatak yer alırken, iki yatak kokpit altında yer alıyor. İç mekanın tarzı sadeleştirilmiş tutulan katlanır kapılar, herkesin kişisel eşyalarını saklayabileceği alanlar, geniş bir masa ve alt bölmede buzdolabı yerleştirmek için alan ile mükemmel bir yerleşim kolaylığına sahiptir.

 
 
 
 
 
 
 
 

SADECE EĞLENCE İÇİN

Dayanıklı yarışçı First 27; eğlence, heyacan ve yüksek performans vaat ediyor.

  • GÜVENLİ YELKEN
  • SEYİR
  • ARMA
  • MOTOR

GÜVENLİ YELKEN

8 kuvvet rüzgara dayanacak şekilde tasarlanan First 27, B kategorisi (Offshore) CE belgesine sahiptir. Ayrıca ISAF OSR 3. kategorideki yarışlara katılabilir. Tabanın altında yer alan sızdırmaz köpük onu batmaz kılıyor.

SEYİR

Teknenin ön bölümünde 2 kişilik yatak ve teknik depolama alanı yer almaktadır. Buna ek olarak, salon ve kabin arasında yerleştirilmiş bir tuvalet bulunmaktadır.

ARMA

First 27 ’nin cömert bir yelken alanı bulunması ile birlikte genoa yelkeni basmak çok kolaydır. Oldukça uzun bir bastona (1.50mt) sahiptir.

MOTOR

Sökülebilir dıştan takma motor, kokpit altında bulunan dolaba yerleştirilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY:
11,50 m
GÖVDE BOYU:
7,99 m
EN:
2,54 m
AĞIRLIK:
1400 kg
MAX MOTOR GÜCÜ (HP):
10 CV
events

BENETEAU TEKNİK SERVİSLERİ

SERİNİN DİĞER MODELLERİ

ETKİNLİKLER