FLYER 10

TEKNE TASARIMI:
Beneteau Power
TASARIMCI:
Style & Design
95.120 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Flyer 10

Serinin amiral gemisi Flyer 10, günlük gezi teknesi konseptinin ardında geniş yaşam alanları sunan bir tekne. Şık ve sportif, bu büyük dıştan takma motorlu tekne, herkesin eğlenmesi için daha büyük heyecan ve dört büyük yaşam alanları sunuyor!

GÜVERTE TASARIM

Göze hoş geldiği kadar sunduğu konforla tekne yaşamına da hitap eden Flyer 10, yan cam panelleri ve eni boyunca bulunan ön camıyla çekici bir şekilde vurgulanan ikonik çizgilere sahip. Dümen mahalli, sancakta iki dümenci koltuğu ve iskele tarafta çift kişilik koltukla denize bakan dört kişinin yan yana oturmasına olanak sunmasıyla herkesin sürüş keyfini yaşamasını sağlar. Kokpit alan genişliği ve modülerliği artan Flyer 10, ayak dayama yerlerin yanı sıra yüzme platformuna bakan geniş bir güneşlenme alanı oluşturmak için saniyeler içinde geriye katlanan arka sırtlığa sahip. Bu alanı korumak için tam bir T-top veya bimini seçeneği de bulunuyor.

“Smart walkaround” konseptine sahip olan Flyer 10, güvenli ve asimetrik başa geçiş alanıyla teknede kolay hareket sağlamasının yanı sıra baş tarafta geniş üç kişilik güneşlenme alanı, eşsiz hacimde kabin ile daha büyük bir güverte alanı sunar.

 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Sportif gezi teknesi olan Flyer 10, eşsiz bir yaşam alanı vadediyor. Ön tarafta salon olarak kullanılabilen yatağa dönüşümlü masası bulunan bir kabin ve arka tarafta çift yatak bulunan teknenin yerleşim planı rahatlıkla birkaç gece geçirebileceğiniz konfora sahip. Merdivenlerin dibinde büyük bir depolama alanı. Gövde boyunca konumlandırılmış iki uzun pencereler sayesinde iç mekan hoş bir ışık alıyor.

events
events
events

HAYATINIZIN HER ANINDA!

Denizde birkaç ekstra gece geçirebilmenize imkan sağlayan yerleşim planı ve 11 yolcu kapasitesiyle dizayn edilmiş yeni sportif gezi teknesi heyecan verici maceralar sunuyor.

  • PERFORMANS
  • YÜZME PLATFORMU
  • HAVUZLUK MUTFAĞI

PERFORMANS

2 x 350 HP motorla sunulan Flyer 10, Airstep® 2 teknolojisiyle donatılmıştır ve 40 knot üstünde performansa ulaşmanız için birkaç saniye yeterlidir.

YÜZME PLATFORMU

Yüzme platformu oldukça geniştir, bu sayede motorların her iki tarafında da hareket etmeyi kolaylaştırır ve hatta barbekü için alan sunar.

HAVUZLUK MUTFAĞI

Dümen mahalli arkasındaki mutfak, tam olarak yerleştirilmiştir, böylece teknedeki hayatın tadını çıkarırken yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Bir buzdolabı, lavabo, iki ocaklı fırın, depolama alanı ve hatta küçük bir tezgâh var.

ÖDÜLLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY:
9.95 m
GÖVDE BOYU:
9.63 m
GENİŞLİK:
3.32 m
AĞIRLIK(BOŞ):
5243 Kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ:
2x400 L
TEMİZ SU KAPASİTESİ:
160 L
MAKS. MOTOR GÜCÜ (HP) :
2X350 CV
CE SERTİFİKASI :
B8 / C11
INNOVASYON:
Air Step 2
Modüler kokpitiyle arka tarafta kare dinlenme/güneşlenme alanı
Başta kolay erişimi bulanan 3 kişilik geniş güneşlenme alanı
Güvertede mutfak (buzdolabı, lavabo, iki ocaklı fırın, depolama alanı ve bir tezgâh)
Dıştan takma motorlu – Maks. 2 x 350 HP
CE SERTİFİKASI: B8 / C11 (11 yolcu)
Garmin marka elektrik donanımı
Ön ve arka kabinlerde çift kişilik yatak
Büyük depolama alanları
Tuvaletten ayrılmış duş alanı
Marin tuvalet (Elektrikli WC seçeneği)

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

SERİNİN DİĞER MODELLERİ

ETKİNLİK TAKVİMİ