Flyer 5.5 SPACEdeck

GÖVDE GELİŞTİRME :
Remi Laval Jeantet /Tanguy Le Bihan / Patrick Tableau
TASARIMCI :
Style & Design
BROŞÜR
12 750 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Flyer 5.5 Spacedeck

Flyer 5.5 SPACEdeck şaşırtıcı hacmiyle tekne üzerinde 6 kişilik bir konfor sunuyor. Bir römork üzerinde kolayca taşınabilmesi sayesinde sizin için pek çok opsiyonlu bir dıştan takmalı sürat teknesi.

TASARIM

5 metrenin biraz üzerinde olan Flyer 5.5 SPACEdeck, geniş bir burun bölümü ve yan korumalar ile zarif bir ön cam tasarımına sahip. Araba tasarımlarından esinlenen siluetinin spor ve güçlü bir duruşu var. Merkezi bir konsolun yer aldığı açık ve son derece temiz güvertesinde ve yan yürüme yollarında güvenli ve kolay hareket edilebilir. Özel V-şeklinde gövdesi pruvada oldukça dar bir açıya sahip ve suyu mükemmel keserek arkaya iletir. Turuncu çizgisi tüm Flyer SPACEdeck’lerin ortak özelliğidir ve bir imza niteliğindedir.

 
 
 
 
 
 
 
 

SONSUZ UZLAŞMA

Beneteau Powerboat tarafınca geliştirilen Flyer 5.5 SPACEdeck pek çok seyir ekipmanın pratik kullanımı ile sürüş keyfini akıllıca birleştirir. Gövdesi en son nesil AirStep® teknolojisi ile üretilmiştir, bu sayede güvenli ve zevkli bir sürüş garanti eder. Beneteau’nun partneri Suzuki bu tekne için çok sayıda farklı motor seçeneği sunmaktadır.

 

  • GÜVERTE PLANI
  • EKİPMANLAR
  • AIR STEP® 2
  • MOTORLAR

GÜVERTE PLANI

Olabildiğince uzatılmış güverte alanı çok rahat hareket edilmesini sağlar. Yükseltilmiş bordası ile güvenliği artırılmıştır. Merkezi konsol kompakt bir yapıya sahiptir ve iyi bir koruma sağlar.

EKİPMANLAR

Arkada yer alan geniş oturma koltuğu istendiğinde güneşlenme alanına dönüşebilir ve geniş saklama alanları bulunan pruvası onu içerisinde uzun zaman geçirilebilecek çok keyifli bir dıştan takma tekneye dönüştürülür. İstendiğinde buz kutusu, hamak, su kayağı direği ve güneş tentesi ile rahatlamak için daha fazlasına da sahiptir.

Air Step® 2

Air Step®2, gövde altındaki hava akışını artırarak, performansı, güvenliği ve seyir konforunda bu teknolojinin önemli derecede gelişimini temsil ediyor. Yakıt tüketimini düşürürken yüksek hızlara daha kısa sürede ulaşıyor. Bu patent, yeni jenerasyon başarısını dalgaların arasından daha kolay geçebilmesi, deniz tutuşu ve lineer hızlanabilme konusunda da ispatladı. “Hava yastığı” etkisi gövdenin arka kısmını etkileyerek muhteşem bir rahatlık yaratır.

Beneteau Air Step® patent - Designers: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

 

 

Brevet Air Step® Beneteau - Konsept: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

MOTORLAR

Suzuki ile yakın bir çalışmanın sonucunda Flyer 5.5 140HP motor kapasitesine kadar uyumludur. 135 litrelik bir yakıt tankı bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
5.26 m
GÖVDE BOYU :
5.18 m
GENİŞLİK :
2.34 m
DEPLASMAN :
1204 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
136 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
55 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (HP) :
140 CV
MOTOR TİPİ :
Outboard
CE SERTİFİKASI :
C6/D6
YENİ TEKNOLOJİ :
Air Step®
GENEL ÖZELLİKLER
CE SERTİFİKASI C6 - D6 - maksimum 6 kişi yolcu kapasitesi.
Lowrance elektronik paket.
Kompakt ve koruyucu sürüş konsolu.
Güneşlenme alanına dönüşen arka oturak.
İki kokpit dolabı.
Dıştan takma tek motor: maksimum 140HP Holiday Paket Suziki Motor.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ