Flyer 6.6 SPACEdeck

GÖVDE TEKNOLOJİSİ :
Remi Laval Jeantet /Tanguy Le Bihan / Patrick Tableau
TASARIMCI :
Style & Design
BROŞÜR
20 420 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Flyer 6.6 SPACEdeck

Tamamen açık güvertesiyle ve yenilikçi tasarımıyla Flyer 6.6 SPACEdeck, denizcilikte bir sembol haline gelmiştir. Ortalanmış sürüş pozisyonu ve ergonomisi zekice tasarlanmış, bu sayede teknedeki tüm özelliklerin mükemmel bir uyum içinde olması sağlanmıştır. Geniş boş alanları, teknede sekiz kişinin rahatça seyahat etmesini sağlayabilmektedir.

TASARIM

Zarif görünüşü ile Flyer 6.6 SPACEdeck karakteristik pek çok özelliğe sahiptir. Yan profilleri ve ön camı ile sportif bir görünüme sahiptir. Oldukça geniş eni sayesinde kendi boyutundaki teknelere oranla güverte üzerinde muhteşem alanlar yaratır ve tekne üzerindeki geçişler son derece rahat ve güvenlidir. V şeklinde gövdesi ve dikey yüzeyleri sayesinde suyu çok iyi keser. Tüm Flyer SPACEdeck’lerin ortak imzası ise turuncu renkte çizgileridir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SON DERECE MARİFETLİ

Zekice bir tasarımın, modülerliğin ve yüksek performansın birleşimi Flyer 6.6 SPACEdeck, sizi zarafete ve mutluluğa çağırır. Dıştan takma motor için Suzuki ile yürütülen iş birliği sayesinde gövde performansı optimize edilirken aynı zaman da son jenerasyon AirStep teknolojisi de kullanılmıştır.

 • DEPOLAMA ALANI
 • KOLTUKLAR
 • SÜRÜŞ KONSOLU
 • AIR STEP® 2 GÖVDE
 • MOTORLAR

DEPOLAMA ALANI

Oturma alanlarının altına konumlandırılmış depolama alanları ve arka alanın altına konumlandırılmış geniş dolaplar gibi pek çok özelliği ile pratik ve son derece kullanıcı dostu bir güverte planına sahiptir.

KOLTUKLAR

Altı kişiye kadar oturma şansı sunan ön alan, hem teknede dolaşmaya hem de oturarak rahatça seyahat etmeye olanak sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Geniş arka oturma alanı istenirse güneşlenme alanına dönüştürülebilmektedir ve yüzme platformuna geçişi temizlemek için sökülebilir bir bölüm tasarlanmıştır.

SÜRÜŞ KONSOLU

İki geniş minderle desteklenmiş sürüş konsolu mükemmel bir koruma sağlamaktadır.

Air Step® 2 GÖVDE

Gövdenin altındaki hava akışının arttırılmasıyla geliştirilen Air Step® 2 gövde, performans artışı, emniyet, sürüş konforu ve yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda tekneye ivme ve hız kazandırmaktadır. Bu son jenerasyon patentli teknoloji, mükemmel deniz tutuşu, dalgalar arasında daha kolay geçişler ve hızlı ivmelenme konularında çoktan kendisini kanıtlamış bir başarıya sahip. Teknenin altındaki “hava yastığı” efekti arka kısımda harika bir konfor sunulmasına yardımcı.

Beneteau Air Step® patent – Designers: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

 

 

Beneteau Air Step® patent – Tasarımcılar: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

MOTORLAR

Suzuki ile birlikte çalışılarak geliştirilmiş motorlar 200 HP motor gücüne kadar uyumludur. Bunun yanı sıra Flyer 6.6, 170 litrelik bir yakıt tankına sahiptir. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
6.80 m
GÖVDE BOYU :
6.10 m
GENİŞLİK :
2.50 m
DEPLASMAN :
1491 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
170 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
100 L
TATLI SU KAPASİTESİ (Hp) :
200 CV
MOTOR TİPİ :
Hors Bord
CE SERTİFİKASI :
C8/D10
YENİ TEKNOLOJİ :
Air Step® 2
GENEL ÖZELLİKLERİ
CE Sertifikası C8 – D10 – maksimum 10 kişi yolcu kapasitesi.
Lowrance elektronikler.
Koruyucu sürüş konsolu, pilot ve kopilot oturma yerleri.
Güneşlenme alanına dönüşen arka oturaklar.
Çok sayıda saklama alanı.
Tek dıştan takma motor – maksimum güç 200HP – Holiday paket Suzuki motor.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

  MİMAR VE TASARIMCILAR

  SERİNİN DİĞER MODELLERİ

  EVENT TAKVİMİ