Flyer 6.6 SPORTdeck

GÖVDE TEKNOLOJİSİ :
Remi Laval Jeantet /Tanguy Le Bihan / Patrick Tableau
TASARIMCI :
Style & Design
BROŞÜR

Flyer 6.6 SPORTdeck

Flyer 6.6 SPORTdeck sportif ve her daim genç kalan bir teknedir, keyif için tasarlanmıştır. Yüksek hızlara ve yolcu sayısına rağmen mükemmel dengesini kaybetmeyen bu tekne, aynı zamanda tam bir güvenlik ve renkli bir seyahat sunar.

TASARIM

Kokpiti çevreleyen ön camı, zarif stili ve özel sarı renkte çizgisi sayesinde Flyer 6.6 SPORTdeck sportif ve çekici bir görünüm yakalıyor. Ön güverteye geçişe izin veren bir pasajın iki yanına konumlandırılmış sürüş konsolları ve denize yakın yapısı tekneyi Amerikan Bow Rider konseptine yaklaştırıyor. V şeklinde pruvası ve gövde yapısı sayesinde suyu çok iyi kesiyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SON DERECE CESUR

Depolama alanları dahil kusursuzca düzenlenmiş, yeterli ekipman sayısına sahip ve 10 kişinin keyifle kullanımına uygun bir günlük kullanım teknesi olan Flyer 6.6 SPORTdeck, bu özellikleri sayesinde çekici ve göz alıcıdır. Son teknoloji ürünü olan gövde, seyir halinde mükemmel bir dengeye sahiptir. Suzuki tarafından bu tekneye uygun olarak geliştirilmiş olan motorlar ise teknenin performansını optimize eder.

  • EKİPMAN
  • SÜRÜŞ KONSOLU
  • AIR STEP® 2 GÖVDE
  • MOTORLAR

SÜRÜŞ KONSOLU

Arka taraftaki oturma alanı gibi baş tarafta bulunan arkalıklı iki oturma yeri de istenirse güneşlenme alanına dönüştürülebilmektedir. Flyer 6.6 SPORTdeck sizlere büyük depolama alanları, içecek koyma yerleri, alet çantası, hoparlör barındıran sürüş alanı ve ön koltukların altında bulunan tekne tuvaleti gibi bir çok özellik sunmaktadır..

SÜRÜŞ KONSOLU

Alçak şekilde konumlandırılmış pilot ve co-pilot koltuklarında sürüş keyfini maksimumda yaşayacaksınız.

Air Step® 2 GÖVDE

Gövdenin altındaki hava akışının arttırılmasıyla geliştirilen Air Step® 2 gövde, performans artışı, emniyet, sürüş konforu ve yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda tekneye ivme ve hız kazandırmaktadır. Bu son jenerasyon patentli teknoloji, mükemmel deniz tutuşu, dalgalar arasında daha kolay geçişler ve hızlı ivmelenme konularında çoktan kendisini kanıtlamış bir başarıya sahip. Teknenin altındaki “hava yastığı” efekti arka kısımda harika bir konfor sunulmasına yardımcı.

Beneteau Air Step® patent – Tasarımcılar: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

MOTORLAR

Suzuki ile birlikte çalışılarak geliştirilmiş motorlar 200 HP motor gücüne kadar uyumludur. Bunun yanı sıra Flyer 6.6, 170 litrelik bir yakıt tankına sahiptir. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
6.80 m
GÖVDE BOYU :
6.10 m
GENİŞLİK :
2.50 m
DEPLASMAN :
1754 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
170 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
100 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (Hp) :
200 CV
MOTOR TİPİ :
Outboard
CE SERTİFİKASI :
C8/D10
YENİ TEKNOLOJİ :
Air Step®
GENEL ÖZELLİKLERİ
CE Sertifikası C8-D10- maksimum 8 yolcu taşıma kapasitesi
Lowrance elektronikler.
Pilot ve co-pilot için çift konsollu sürüş pozisyonu – entegre hoparlörler.
Baş ve arka oturma grubunda güneşlenme alanına dönüşüm.
İskele baş dolapta marin tuvalet alanı.
Tek dıştan takma motor – maksimum güç 200HP – Holiday pack Suzuki motor

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ