Flyer 6.6 SUNdeck

GÖVDE TEKNOLOJİSİ :
Remi Laval Jeantet /Tanguy Le Bihan / Patrick Tableau
TASARIMCI :
Style & Design
BROŞÜR
21 400 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Flyer 6.6 Sundeck

Kokpiti ve olağanüstü genişliğe sahip ön güneşlenme alanı ile Flyer 6.6 SUNdeck, 50m² üzerinde bir güneşlenme alanına sahiptir. İç kısımda bulunan kabin, mevcut boş alanları kapsayacak şekilde kullanılmış ve bu günlük teknede geceyi geçirebilmeniz için tasarlanmıştır. Son jenerasyon Airstep® teknolojisiyle donatılmış bu dıştan takma motorlu sürat teknesi, sürüş konforunu üst seviyelere taşımaktadır.

TASARIM

Sportif stili ve zarif ön cam tasarımı ile Flyer 6.6 SUNdeck, asalet ve zarafetin uyumlu birleşimi olarak tarif edilebilir. Güverte planı ile güçlü seçenekler sunarken, bu versiyon ile teknede rahatlık adına gerekli tüm alanlar en iyi şekilde değerlendirilmiştir. Pruvada oldukça daralan V şeklindeki özel gövdesi suyu çok iyi keser. Flyer SUNdeck kahverengi gövde çizgisi ile kendisini gösterir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SON DERECE GÜNEŞLİ

Flyer 6.6 SUNdeck, denizin güneşle birleşmesinden gelen rahatlama hissi ve mutluluğu sizlere yaşatmayı amaçlamaktadır. Kabini ve ekipman sayısı kısa süreli deniz kaçamaklarınızı doyasıya yaşamanızı sağlar. Dayanıklı gövdesi, Suzuki’nin hazırladığı motorlarla uyumlu olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

  • GÜNEŞLENME ALANLARI
  • SÜRÜŞ KONSOLU
  • AIR STEP® 2 GÖVDE
  • MOTORLAR

GÜNEŞLENME ALANLARI

Kendi boyutundaki tekneler içerisinde eşsiz bir rahatlama ruhu taşıyan teknede ekstra güneşlenme alanları ile baş kısımda güvenlik ve rahatlık ön plandadır. Dönüştürülebilir arka oturak teknenin tüm arka enini kullanarak ikinci bir güneşlenme alanı yaratılmasını sağlar.

SÜRÜŞ KONSOLU

İki geniş minderle desteklenmiş sürüş konsolu mükemmel bir koruma sağlamaktadır.

Air Step® 2 GÖVDE

Gövdenin altındaki hava akışının arttırılmasıyla geliştirilen Air Step® 2 gövde, performans artışı, emniyet, sürüş konforu ve yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda tekneye ivme ve hız kazandırmaktadır. Bu son jenerasyon patentli teknoloji, mükemmel deniz tutuşu, dalgalar arasında daha kolay geçişler ve hızlı ivmelenme konularında çoktan kendisini kanıtlamış bir başarıya sahip. Teknenin altındaki “hava yastığı” efekti arka kısımda harika bir konfor sunulmasına yardımcı.

Beneteau Air Step® patent – Tasarımcılar: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

MOTORLAR

Suzuki ile birlikte çalışılarak geliştirilmiş motorlar 200 HP motor gücüne kadar uyumludur. Bunun yanı sıra Flyer 6.6, 170 litrelik bir yakıt tankına sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
6.80 m
GÖVDE BOYU :
6.10 m
GENİŞLİK :
2.50 m
DEPLASMAN :
1618 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
170 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
100 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (Hp) :
200 CV
MOTOR TİPİ :
Outboard
CE SERTİFİKASI :
C8/D10
YENİ TEKNOLOJİ :
Air Step® 2
GENEL ÖZELLİKLERİ
CE Sertifikası C8 – D10 – maksimum 8 yolcu kapasitesi.
Salonda yatak dönüşümü.
Lowrance elektronikler.
Geniş ön güneşlenme alanı ve dönüştürülebilir arka oturak.
Geniş ön güneşlenme alanı ve dönüştürülebilir arka oturak.
Tek dıştan takma motor – maksimum güç 200 HP – Holiday pack Suzuki motor.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ