FLYER 8 SUNdeck

TEKNE TASARIMI:
Bénéteau Power Boats
TASARIMCI :
Style & Design
Brochure
32.090 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)
* Nakliye ve diğer masraflar hariç 01.01.2018 fiyat listesini takip eden perakende satış fiyatı. Bu fiyat, Fransız KDV'sine tabidir ve satın alınan ülkeye bağlı olarak değişebilir.

FLYER 8 SUNDECK

Flyer 8 SUNdeck, konfor ve geniş alanı birleştirerek günlük tekne standartlarını aşıyor. Son derece optimize edilmiş tasarımı, Flyer 8 SUNdeck’i hafta sonu kaçamağı için ideal bir bot haline getiriyor. Güneşte tembellik yapmak için geniş bir güneşlenme alanının sahip güvertenin altında ise yeterli genişlikte bir kabin bulunmaktadır.

DIŞ TASARIM

Flyer 8 SUNdeck, siyah pulpitlerle tamamlanmış, çekici olduğu kadar klasik modern bir estetiğe sahiptir. Air Step 2 ile donatılmış son nesil dıştan takma motorlar üzerinde geliştirilen tekne olağanüstü seyir konforu sunuyor. Arka tezgahın rahatça katlanması, optimum kokpit alanı sunuyor. Ayrıca bot boyunca konumlandırılmış çok sayıda ergonomik depolama alanı bulunmaktadır.

İÇ TASARIM

Flyer 8 SUNdeck içeride büyüleyici derecede rahat bir alan sunuyor. Çift yataklı kabin, bu boyutta bir tekne için inanılmaz alana sahiptir. Teknenin ayrıca ayrı bir tuvaleti ve küçük bir mutfağı vardır.

GECEDEN GÜNDÜZE

10 kişi kapasiteli Flyer 8 SUNdeck’in bağlantı parçaları ve kaplamalarının kalitesi büyük bir etki yaratıyor. Çok çeşitli rotalara uygun, denizin tadını çıkarmak için denizde birkaç gün geçirmeğe oldukça müsait bir tasarım.

  • TAŞINABİLİR
  • GÖVDEDE RAHAT DOLAŞMA
  • PERFORMANS

TAŞINABİLİR

Flyer 8 SUNdeck, karayoluyla taşımak için yeterince küçük ve kolaydır.

GÖVDEDE RAHAT DOLAŞMA

İskele ve sancak yürüyüş yolları, güneşlenme alanı çevresinde kolay hareket etmeyi sağlıyor. Dümen alanının bir tarafından diğer tarafına yürümesi rahat ve güvenlidir.

PERFORMANS

Flyer 8 SUNdeck’in tek motoru ergonomiktir, para tasarrufu sağlar ve iyi bir performans sunar. Kıç kısmına dolaşım kolaydır ve yüzme platformu çok daha büyüktür. Bir 350 hp Suzuki motor ile, 43 knot hıza ulaşabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY:
8.10
GÖVDE BOYU:
6.96
GENİŞLİK:
2.50
AĞIRLIK (BOŞ):
2129 KG
YAKIT TANKI KAPASİTESİ:
340 L
TEMİZ SU KAPASİTESİ:
80 L
Max MOTOR GÜCÜ(Hp) :
350
CE SERTİFİKASI :
C10 / D10
GENEL ÖZELLİKLER
CE Certification C10 - D10 - Maks. 10 kişi kapasiteli
Güneşlenme alanına dönüşebilir arka oturaklar
Tek motor – Maks. 350 HP
Garmin Elektronik Paketi
Kitlenebilir geniş kokpit deposu
Teleskopik denize inme merdiveni
İki kişilik yatağa dönüşümlü salaon oturakları
Marin tuvalet, lavabo ve duşa sahip tuvalet
42 L buzdolabı bulunan mutfak alanı
Geniş güverte heçi

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    DİĞER MODELLER

    ETKİNLİK TAKVİMİ