Flyer 8.8 SPACEdeck

Development of the hull :
TEKNE TASARIMI :
BENETEAU POWER BOATS
TASARIMCI :
Stil & Dizayn
BROŞÜR
45.060 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Flyer 8.8 SPACEdeck

Flyer 8.8 SPACEdeck düzenli olarak testlerde bir numara seçilen uluslararası ödüller almış bir serinin ekstrem konseptini taşır. B8/C 11 sertifikasıyla 11 kişiye kadar konfor ve güvenlik sunar.

TASARIM

Flyer 8.8 SPACEdeck sportif çizgisi ve yenilmez duruşuyla hemen göze çarpıyor. Geniş bir burun bölümü ve yan korumalar ile zarif bir ön cam tasarımına sahip olan tekne tasarımsal imzasını ön ve yan bölümlerinde öne çıkartır. Zekice tasarlanan teknenin kıç bölümü istenirse balık istasyonu olarak, çalışma masası ile kullanılabilmektedir. Özel V-şeklinde gövde yapısı pruvada oldukça dar bir açıya sahip ve suyu mükemmel keserek arkaya iletir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SONSUZ GÜÇ

Flyer 8.8 SPACEdeck’in güneşlenme veya depolama alanı olarak kullanılabilecek 2 büyük L biçimli koltuğa sahip bir güvertesi mevcuttur. İç kısmında da büyük kabinlere sahip olan modelin, her kabininde ayrı tuvalet bulunmaktadır. Air Step® jenerasyonun son teknolojisi ile denizde güç ve zarafeti bir arada yaşayacaksınız.

  • GÜVERTE
  • KABİN
  • Air Step® 2
  • MOTORLAR

GÜVERTE

Birçok pratik özelliğiyle yenilikçi ön salon, L biçimli iki koltuğa ve depolama alanına sahip. Arkada 4 koltuklu ve güneşlenme alanına dönüşen bir versiyon ya da balık istasyonu tercih edebilirsiniz.

KABİN

Flyer 8.8 SPACEdeck büyük bir kabin ve ayrı tuvalet bölümlerine sahip olduğu gibi istenirse orta kabin seçeneği ile de seçilebiliyor.

Air Step® 2 GÖVDE

Air Step® 2 gövde, altındaki hava akışını artırarak, performansı, güvenliği ve seyir konforunda bu teknolojinin önemli derecede gelişimini temsil ediyor. Yakıt tüketimini düşürürken yüksek hızlara daha kısa sürede ulaşıyor. Bu patentli yeni jenerasyon başarısını dalgaların arasından daha kolay geçebilmesi, deniz tutuşu ve lineer hızlanabilme konusunda da ispatladı. “Hava yastığı” etkisi gövdenin arka kısmını etkileyerek muhteşem bir rahatlık yaratır.

Beneteau Air Step® patent - Tasarımcılar: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

MOTORLAR

Suzuki ile yürütülen işbirliği sonucunda Flyer 8.8, 500 HP motor kapasitesine kadar uyumludur. 400 L bir yakıt tankı bulunur ve istendiğinde 600 L opsiyonu ile tercih edilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
9 m
GÖVDE BOYU :
7.98 m
GENİŞLİK :
2.94 m
DEPLASMAN :
3330 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
400 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
100 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (HP) :
500 CV
MOTOR TİPİ :
Out board
CE SERTİFİKASI :
B8/C11
YENİ TEKNOLOJİ :
Air Step® 2
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası: B8-D11Maksimum 11 kişi taşıma kapasiteli.
LOWRANCE Elektronik paket.
Yenilenen salon: Depolama alanları dahil L-koltuk, salon, güneşlenme alanı.
Merkezi sürüş konsolu, 3 kişilik mutfak.
Kıç tarafta balıkçı istasyonu seçeneği.
Tek veya çift motor – maksimum 500 HP gücünde – Suzuki motor Holiday paketi.
Çift kişilik kabin.
Çift kişilik kabin.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ