Flyer 8.8 SUNdeck

TEKNE TASARIMI :
Bénéteau POWERBOATS
TASARIMCI :
Stil & Dizayn
BROŞÜR
52.200 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Flyer 8.8 Sundeck

Flyer 8.8 SUNdeck denizde muhteşem performansı ve sıra dışı konforu, ileri teknolojiyle harmanlıyor. İkinci nesil Air Step® gövde üzerine inşa edilen tekne 500 HP motor gücü ve 11 kişi taşıma kapasitesine sahip. Flyer 8.8 SUNdeck sürüş hissinde yaşattığı güvenlik ve rahatlama ile mükemmelliğin standartlarını yeniden belirliyor.

DİZAYN

Şık ve aynı zamanda sportif yapısı, yan korumalar zarif ve kolayca fark edilebilir ön cam tasarımı ile harmanlanmıştır. Rahatlama alanları odaklı bir kabin planı tercihi durumunda, burunda 2 ya da 3 minder ile güneşlenme alanı sağlayabiliyor. Kahve ve bordo tonları ile dekore edilmiş olan Flyer 8.8 SUNdeck, şık ve geniş bir tasarımı beraber sunuyor. Dar pruvası ve özel yapım V biçimli gövde yapısı suyu mükemmel biçimde karşılıyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SONSUZ CAZİBE

Flyer 8.8 SUNdeck çizgisi ve stili cazibeli bir duruş sergiliyor ve üst düzeyde sunduğu konforu teknenin dışarısından anlamak mümkün. Günlük kullanım gerekliliklerine bağlı kalan teknenin iç kısımlarında yapılan geliştirmeler, yüksek kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde kısa mesafelerde dahi keyifli bir seyahat yaşayabilirsiniz.

  • İÇ MEKAN TASARIMI
  • GÜNEŞLENME ALANLARI
  • AIR STEP® 2
  • MOTORLAR

İÇ MEKAN TASARIMI

Ön kabinde iki kişilik geniş yatak, büyük güverte heçleri ve havalandırma için lumbozlar yer alıyor. Gündüzleri bu alan geniş bir salon haline getirilebilir ve masa 8 kişilik bir oturma grubuna dönüşür. Bir buzdolabı, mikrodalga fırın, ayrı duş bölmesi, WC alanı ve arkada orta boy bir kabine sahiptir.

GÜNEŞLENME ALANLARI

Büyük ön güneşlenme alanları kolay erişilebilir şekilde tasarlanmıştır, depolama ve demir atma sırasında pratiklik sunar. Arka koltuklar aynı zamanda güneşlenme alanına dönüştürülebilir.

Air Step® 2 GÖVDE

 

Air Step® 2 gövde, altındaki hava akışını artırarak, performansı, güvenliği ve seyir konforunda bu teknolojinin önemli derecede gelişimini temsil ediyor. Yakıt tüketimini düşürürken yüksek hızlara daha kısa sürede ulaşıyor. Bu patentli yeni jenerasyon başarısını dalgaların arasından daha kolay geçebilmesi, deniz tutuşu ve lineer hızlanabilme konusunda da ispatladı. “Hava yastığı” etkisi gövdenin arka kısmını etkileyerek muhteşem bir rahatlık yaratır.

Beneteau Air Step® patent – Tasarımcılar: Maud Tronquez, Patrick Tableau, Remi Laval-Jeantet

MOTORLAR

Suzuki motor ile işbirliğiyle, Flyer 8.8, 500 HP motor gücüne kadar çıkabiliyor. Aynı zamanda 400 L (106 US GAL) büyüklüğünde yakıt deposuna sahip ve bu durum 600 L (158 US GAL) seviyesine opsiyon ile yükseltilebiliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
9 m
GÖVDE BOYU :
7.98 m
GENİŞLİK :
2.94 m
DEPLASMAN :
3200 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
400 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
100 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (HP) :
500 CV
MOTOR TİPİ :
Hors Bord
CE SERTİFİKASI :
B8/C11
YENİ TEKNOLOJİ :
Air Step® 2
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası: B8-D11Maksimum 11 kişi taşıma kapasiteli
Açık mutfakta: Lavabo ve gazlı ocak.
Lowrance elektronik paket.
Koruyucu cam ile merkezi sürüş mahalinde son derece rahat sürüş.
İki karşılıklı güneşlenme alanına kolay ve geniş yürüme yolları.
Tek veya çift motor – maksimum 500 HP gücünde – Suzuki motor Holiday paketi.
Salonda çift kişilik yatağa dönüşebilen koltuklar ve orta kabinde iki kişi konaklayabilir.
Mutfakta buzdolabı, mikrodalga fırın ve depolama alanı.
Banyo duş ve tuvalet.
10 kişilik kapasitesi ile yeni salon konsepti.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ