events

Gran Turismo 32

TEKNE TASARIMI:
BENETEAU Power Boats
TASARIMCI :
Style & Design / Andreani Design
BROSURU İNDİR
160 000 €*(VERGİLER HARİÇ)
*Recommended retail price, following 01/08/2019 pricelist, excluding transport and other costs. This price is subject to French VAT and is likely to change depending on the country of purchase.

%100 HAZ %100 KOMFOR

Tekne içerisindeki her alandan en verimli şekilde yararlanmak üzere optimize edilen Gran Turismo 32, alanların her mevsimde hayal gücünüz ile şekillendirebilecek kullanım olanaklarını sunar. Doğal ışığın ve havalandırma sisteminin en verimli şekilde kullanılması büyük bir öncelik teşkil etmektedir.

DIŞ MEKAN TASARIMI

Gran Turismo 32’nin modern görünümü ışığın en zarif halini yansıtıyor. Akıllıca tasarlanmış bu teknenin tüm özelliklerinin iyi bir şekilde düzenlenmesi üst güvertedeki çeşitli alanlar arasında iyi bir etkileşimin yaratılmasını sağlamıştır. Gran Turismo 32’nin tavan yüksekliğinin çok iyi olması spor tekne seven herkesi kendisine hayran bırakacak. Bu tekne içerisinde asla klostrofobik hissetmeyeceksiniz.

events

İÇ MEKAN TASARIMI

Gran Turismo 32’de bulunan iki adet çift kişilik yatak ve bağımsız bir baş kamara ve gerçek bir banyo, her gecenizi keyifli bir şekilde geçirmenize olanak sağlayacak. Uzun gövdeli pencerelerden yansıyan ışıkla doldurulmuş ana merkezi kabin ve orta kabin merdivenin altındaki geniş depolama alanı kullanabilir. İç mekan ceviz renkli materyallerin kullanımı ile zenginleştirilmiştir.

events

GÜNLÜK GEZİ TEKNESİNDEN EXPRESS CRUISER’A

Gran Turismo32, günlük bir tekneden express cruiser’a mükemmel bir geçişin sağlanması için tasarlanmıştır. Gran Turismo 32 klasik Gran Turismo değerlerinin görkemini korurken aynı zamanda Flyer 10’un güverte planı da kullanılmıştır. Tasarımcılar büyük açık bir teknenin geniş konforlu üst yüzeyinin oluşturulması için gereken mükemmel uyumun bulunması gibi bir dürtünün peşinden koşturarak Gran Turismo 32’ye hayat vermişlerdir.

  • MOTORİZASYON
  • EN İDEAL GÖRÜNÜM
  • GÜNEŞ BANYOSU

MOTORİZASYON

Gran Turismo 32 sizlere dıştan ve içten takma modelleri arasında bir seçenek hakkı tanıyor. Gran Turismo 32, 600 HP motor ile 35 knot maksimum hız sözü veriyor.

EN İDEAL GÖRÜNÜM

Geniş ön camı ile birlikte parıldayan hard-top görüşün devamlılığının optimum seviyede olmasını sağlar. Sürüş mahallinin arkasındaki ikili oturma alanı ön taraftaki ikili koltukla bağlantılıdır. Bunun anlamı 4 kişi sürüş keyfini karşılarındaki deniz manzarasına doyacak şekilde çıkarabilir.

GÜNEŞ BANYOSU

Gran Turismo 32’de tam gövde düzeni, kokpit alanının en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. Kokpitteki arka sırt dayaması yatırılıp geniş bir güneşlenme alanına dönüşebilir. Pruvaya yarı yürüyüş yolu sayesinde güvenli ve kolay erişimin sağlanması ile 3 kişinin rahatça güneşlenebilecekleri bir alan yaratır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam Boy :
9,95 m
Gövde Boyu:
9,63 m
Genişlik:
3,32 m
Deplasman:
5 377 kg
Yakıt Tankı Kapasitesi:
2 x 400 L
Tatlı Su Kapasitesi:
160 L
Motor Gücü (Hp):
700 CV
CE Sertifikası :
B8 /C11
Innovation :
Air Step ®
events
events
Geçici CE Sertifikası: B8/C1
events
Pruvada 3 kişilik geniş donanımlı güneşlenme alanı
events
2*350 HP/CV gücünde.
events
SEASTAR yönlendirme sistemi (?) (direction system)
Cuisine
Depolama alanıyla beraber kokpit mutfağı, evye, buzdolabı ve elektrikli ızgara. İsteğe bağlı barbekü.
events
Sürüş alanındaki ikili koltuk + ikili oturma alanı
events
Güneşlenme alanına dönüştürülebilen büyük kokpit salon
events
Geniş panoramik lomboz/div>
events
Pruvada iki kişilik yatak ve iki kişilik kabin
events
Geniş depolama alanı
events
Ayrı duşlu banyo
events
Marin tuvalet ( isteğe bağlı elektronik kullanım seçeneği)

FIND A BENETEAU DEALER

DESIGNERS AND ARCHITECTS

OTHER MODELS

CALENDAR OF EVENTS