MOTORLU TEKNELER

Uzun yolculuklar, balıkçılık, hızlı seyahatler, spor ve büyük hisler. Okyanuslar, denizler, göller ve nehirler. Her çeşit bot, her türlü zevk ve 40 modelle herkese uygun bir rüya... 

Aerodinamik ve sportif Gran Turismo harika hisler sunuyor. Denize açık ve iyi korunan, olağanüstü performansıyla, keyifli sürüşü ile teknolojik özelliklerini birleştiren beş spor seyir teknesiyle. Kaliteli parçaları ve çekici detaylarıyla Gran Turismo harika görünüyor, özetle o zarif ve şık!

 

Üç farklı güverte planı ile AirStep® gövde yapısına sahip eşsiz konseptteki stil sahibi günlük gezinti tekneleri. 5 ve 9 metre arasında 10 geniş modelle SpaceDeck, SunDeck ve SporDeck seçenekleri, kuşkusuz başarılı tasarımlar. Eğlence başlasın.

 

Trawler kavramı yeniden keşfediliyor. Akıllı tasarımı ve farklılığıyla gelenekselden uzak safkan seyir teknesi. Sert denizlere dayanıklı, güvenli ve rahat olan bu dört Beneteau Swift Trawler ancak uzun okyanus yolculukları için biçilmiş kaftan.  

 

Outboard

Hiçbir zaman demode olmayacak kısa yolculuklar için klasik kaptan köşklü tekne. Bu balıkçı teknesi oldukça güvenli ve seyre hazır. Sadece dıştan takmalı motorlu teknelerle performansın tadını çıkartın. Dört farklı dıştan takmalı Antares, en iyi ekipmanları ve konforlu iç mekanıyla en çok satan klasikler.

INBOARD

İnsanları bir araya getiren güven verici ve mükemmel bir tekne. Kaptan köşkünden kamaralara, tüm yaşam alanlarıyla Antares heyecan verici. Gövde şekli ve motoruyla, tüm denizlerde güven ve dayanıklılık testini geçmiştir.

 

Our search for excellence resulted in Beneteau’s premium range. Inspired by the Monte Carlo Yacht, the five motor cruisers are characterized by their magnificent hull, timeless elegance, detailed crafting and top quality finishes. Monte Carlo now stands apart as a hallmark of style, power and luxury. 

Deniz bir oyun alanıdır. Denize uygun güvenli ve güçlü Barracuda spor ve balıkçı bir karaktere sahip. Üç farklı seçeneğiyle akıllıca tasarlanmış 3 gövde planına sahip. Balıkçılık ekipmanın miktarı ve kalitesi, sunduğu konfor ile zoru seven sahipleri için mükemmel olanı sunuyor. O kesinlikle kazanan! 

 

ETKİNLİK TAKVİMİ