Oceanis Yacht 62

TEKNE TASARIMI :
Berret-Racoupeau Yacht Design
İÇ MEKAN TASARIMI :
Andreani Design
Broşür
759.000 €

OCEANIS YACHT 62

Beneteau tarafından tasarlanan bu yeni dünya Berret Racoupeau Yacht Design ve İtalyan stilist Pierrangelo Andreani’nin işbirliği sonucu ortaya çıktı. Serinin ilk modeli Oceanis Yacht 62, denizde mükemmel vakit geçirme sanatının şifresini sunuyor.

DIŞ TASARIM

Oceanis Yacht herkes tarafından fark edilen çok farklı bir çizgiye sahip. Çevrelendiği camlarla deniz üzerinde çok zarif. Görüntüsü, sıra dışı bir tekneden bekleyebileceğiniz her şeye sahip. Oceanis Yacht 62 çeneli gövde yapısı, çift dümen palası ve merkeze titizlikle yerleştirilmiş yelken planı ile dengeli, manevra kabiliyeti yüksek güven verici bir tasarım. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Oceanis Yacht 62 ‘nin orijinal yerleşim planında, ferah bir salon ve mahremiyeti özenle koruyan bir bölümlendirme mevcut. Işığın gövdede konumlandırılmış büyük lumbozlardan içeri süzüldüğü bu lüks tekne, kaliteli malzemelerle üretildi ve seçkin bir ahşap işçiliğe sahip. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YENİ BİR DÜNYAYA HOŞ GELDİNİZ

Yeni güverte planı, yeni siluet, denizde sevdiklerinizle harika vakit geçirmenin yeni yolu, dümende yepyeni heyecanlar...

  • Arka platform
  • Güneşlenme alanları
  • Bimini
  • KOKPİT mutfağı

Arka platform

Bot garajının her iki yanında bulunan merdivenlerle ulaşılan açılan arka platform deniz üstündeki bir teras gibi tasarlandı. Tamamen hidrolik bir sistemle açılıp kapanıyor. Bot garajının kullanımı ise gayet kolay.

Güneşlenme alanları

Kıç tarafta, kokpitte, kasarada ve ön güvertede ideal bir şekilde konumlandırılmış güneşlenme alanları keyif ve rahatlama için sınırsız olanak sağlıyor. 

Bimini

Açılır tavanıyla Bimini güneşten ve kötü havadan koruyan yenilikçi bir çözüm sunuyor. Işıklar ve kokpiti serinletmesi için sıvı püskürtücü ile üretilen Bimini, güneş paneli ya da rüzgar türbini kullanımına uygun yapıda.

KOKPİT mutfağı

Teknenin kıç tarafında bulunan barbekü ve evyeye sahip kokpit mutfağı, kapağı açıldığında kullanım için uygun yüksekliğe otomatik olarak geliyor. Bardak tutucular, ışıklar ve kesme tahtası dahil tüm ayrıntılar düşünülmüş.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
19.07 m
GÖVDE UZUNLUĞU :
18.12 m
GENİŞLİK :
5.33 m
AĞIRLIK :
24170 kg
YAKIT KAPASİTESİ :
460 L
TEMİZ SU TANKI KAPASİTESİ :
860 L
MAX. MOTOR GÜCÜ (Hp) :
160 CV
CE SERTİFİKASI :
A12/B13/C14
Sertifika süreci devam etmektedir.
Kokpit kıç oturma alanı altında gizli açılır kapaklı kokpit mutfağı, evye, bardak tutucular, kesme tahtası, ışıklar ve 40 litrelik buzdolabı
B & G Elektronik Paketi
Kokpitte geniş oturma alanı, iki adet büyük ahşap masa
Çift dümen palası. Mandar torbaları, bardak tutucular, ekipman paneli, ergonomik dümen konsolu
Kıç tarafta, kokpitte, kasarada ve ön güvertede güneşlenme alanları
Kokpitin her iki yanında büyük depolar, demir locası, kokpitten bot garajına erişim.
Kokpitin her iki yanında büyük depolar, demir locası, kokpitten bot garajına erişim.
Kıç pervane
Denize güvenli erişim için her iki tarafta merdiven bulunan hidrolik yüzme platformu. Yüzme platformu botun giriş çıkışını kolaylaştırmak için eğimli tasarlanmıştır.
Master kabin: Ada tipi yatak ile ferah bir alan, her iki tarafta büyük lumbozlar. 2 adet askılı dolap ve çok sayıda dolap. Çalışma masası, koltuk ya da çekmeceli dolap seçenekleri. İki büyük kıç kamara.
Mutfak: Corian tezgah, büyük bir evye, çift kapılı 300 l kapasiteli buzdolabı, havalandırma, buz yapıcı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, çöp kutusu, şaraplık ve dolaplar.
Her kabin için özel banyo / tuvalet.
45 derece eğimli konforlu giriş merdiveni.
Her açıdan deniz manzarasına hakim ferah bir salon, oturma grubu, masa.
Gövde boyunca mevcut büyük lumbozlar ve güvertedeki camlar sayesinde aydınlık bir iç mekan
Master kabin: Ada tipi yatak ile ferah bir alan, her iki tarafta büyük lumbozlar. 2 adet askılı dolap ve çok sayıda dolap. Çalışma masası, koltuk ya da çekmeceli dolap seçenekleri. İki büyük kıç kamara ve bir ranzalı kabin.
Mutfak: Corian tezgah, büyük bir evye, çift kapılı 300 l kapasiteli buzdolabı, havalandırma, buz yapıcı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, çöp kutusu, şaraplık ve dolaplar.
Her bir master kabin için özel banyo / tuvalet. Her banyoda deniz manzaralı ayrı bir duş.
45 derece eğimli konforlu giriş merdiveni
Her açıdan deniz manzarasına hakim ferah bir salon, oturma grubu, masa.
Gövde boyunca mevcut büyük lumbozlar ve güvertedeki camlar sayesinde aydınlık bir iç mekan.

TEKLİF İSTE

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ