Oceanis 31

TEKNE TASARIMI :
Finot - Conq
İÇ MEKAN TASARIMI :
Nauta Design
BROŞÜR
79 500 € BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

OCEANIS 31

Geniş ve çevik, Oceanis 31 rahat ve güvenli seyirler için sağlam bir tekne. Deniz yaşamında hünerli ve sert havalara dayanıklı serinin bu ilk modeli, önceki Beneteau modellerinden miras aldığı gelenekle anlarınızı keyifli kılar. “Aile Gezi Teknesi” kategorisinde prestijli “Yılın Teknesi” ödülüne sahip.

DIŞ TASARIM

Oceanis 31 mükemmel bir küçük aile teknesi ve zamansız profiliyle klasik bir tekne. Teknenin manevra kabiliyeti oldukça yüksek olduğundan, kokpitte bulunmak güçlü bir güvenlik hissi yaratıyor. Denize erişimin sağlandığı arka kapı ile yine güvenlik ve sadelik ön planda. Yüksek performans arayan yelkencileri memnun edecek olan Performans Paket (Elvström Windward 300+ yelken) opsiyonlar arasında sunulmaktadır. 3 farklı salma opsiyonu içerisinde bulunan karaya alınabilme özelliği ile her yelken bölgesine uyum sağlayabilmektedir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Açık renkli meşe veya maun seçenekleri ve ön kabini ayrı bir bölme ile ayırma seçeneği, iç yaşam alanında farklı ambiyanslar yakalamaya mümkün kılıyor. Kullanım kolaylığı sağlayan pratik mutfak, konforlu yaşam alnına sahip bir salon ve geniş duş alanı ile Oceanis 31’i sevceksiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOFT STİLİ Mİ YOKSA AYRI BİR KABİN Mİ?

Oceanis 31 ruhu iki farklı plan seçeneği sunan iç mekan tasarımında birleşir. Sahibinin yaşam tarzına uygun olarak inşa edilebilen bir tekne. Seçilen plan hangisi olursa olsun iç mekan tasarımı sayesinde tekne içerisinde hareket kabiliyeti yüksektir ve optimum miktarda saklama alanı bulunmaktadır. 

  • LOFT VERSİYON
  • KAPALI VERSİYON

LOFT VERSİYON

Bölmesiz, kapısız, kilitsiz, kısacası odasız bir alan sunan Loft stilinde baş kabini ayıran bir separatör bulunmaz. Ön kabin ile salonun açık olarak birleşmesi sayesinde büyük alan yaratılır ve çok iyi bir havalandırma sağlanır. Bir çiftin kullanımı için ideal bir iç plandır. 

KAPALI VERSİYON

Gerçek bir kapalı ön kabin ile bu versiyon daha fazla mahremiyet sağlamaya uygun tasarlanmıştır. Çocuklar ya da arkadaşlar ile yelken yapmayı seven daha kalabalık gruplara uygun bir plandır. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
9.66 m
GÖVDE BOYU :
9.30 m
GENİŞLİK :
3.39 m
DEPLASMAN :
4850 kg
YAKIT KAPASİTESİ :
130 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
155 L
MOTOR GÜCÜ (HP) :
21 CV
ŞAFT TİPİ :
PERVANELİ ŞAFT
CE SERTİFİKASI :
B6/C8/D10
GENEL ÖZELLİKLER
CE Certification B6/C8/ D10.
B&G Elektronik Paket.
Geniş arka kabin ve kapalı ön kabin
Standart iki adet dikdörtgen eviye bulunan mutfak,2 gözlü ocak ve 100L buzkutusu
Duş ve WC alanı
L şeklinde salon,harita masası.
Çok sayıda saklama alanı,her kabinde giysi dolabı
B&G Elektronik Paket.
Geniş arka kabin ve açık ön kabin
Standart 2 adet dikdörtgen eviye bulunan mutfak,2 gözlü ocak ve 100L buzkutusu
Duş ve WC alanı
L şeklinde Loft stili salon - harita masası
Çok sayıda saklama alanı,her kabinde giysi dolabı
B&G Elektronik Pack.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ