Oceanis 46.1

GEMİ İNŞAA MÜHENDİSİ :
Pascal CONQ
İÇ TASARIM :
Nauta Design
GÜVERTE TASARIMI :
Nauta Design
Broşür
228.900 €

Oceanis 46.1

Oceanis 46.1 büyük bir yelkenli yatın sahip olabileceği zarafet, zekice tasarlanmış özellikler, konfor ve performans arasındaki ince denge gibi özelliklerin tümüne sahip. Gövde tasarımı iç mekanlarda muhteşem bir alan sağlarken denizciliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Çok sayıda ve akıllıca düşünülmüş donanımı sayesinde hem kolay kullanılabiliyor hem de çok konforlu.

Dış Mekan Tasarım

Oceanis 46.1’in tasarımı Finot-Conq tarafından tasarlanan ve çok beğeni toplayan kademeli gövdeye sahip Oceanis 51.1’in çizgisine dayanmakta. Seyir performansının ve çok geniş kullanım alanlarının yanı sıra bu tasarım sayesinde kokpit alanında optimal bir kullanım yaratılmış durumda. İnanılmaz derecede verimli bir güverte planı, onu çok güvenli ve kullanımı kolay hale getiriyor. Direk içi sargı sistemli ana yelken, Otomatik Tramola Sistemi ve her iki yanda dümen başında bulunan vinçlere uzanan mandar ve ıskota halatları ile manevralar kolay ve tek başına kullanıma uygun.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İç Mekan Tasarım

Geniş gövde lumbozları teknenin merkezine dolan gün ışığını sağlarken Nauta Dizayn tarafından tasarlanmış olan iç mekanların tadını çıkartabilirsiniz. Kişisel zevkinize göre şekillendirebileceğiniz çok sayıda farklı opsiyonun yanı sıra, fırçalanmış açık meşe ya da maun tonlarında mobilyalar ile iç mekan atmosferini tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Her Çeşİt Yelken Seyrİne Uygun

Kolay yelken yapmak, kolay manevra yapmak yani kolay kullanım Oceanis 46.1’in anahtar kelimeleri. Onu benzersiz yapan her tip yelkenciye uyarlanabilir yapısı. Teknede yaşamı gerçek bir zevk haline getiren detayla tasarlanmış özellikleri ile güvenli bir teknede seyir yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.  

  • Kokpİt Alanı
  • Master Kabİn
  • Hız ve Hİssİyat

Kokpİt Alanı

Oceanis 46.1 çok geniş bir kokpit alanına sahip ve geniş kokpit masası etrafında 8 kişinin kullanımına uygun. Ayrıca havuzlukta bulunan güneşlenme minderleri, içecek tutucular gibi detayları ile fark yaratıyor. İstendiğinde kolayca kaldırılıp teknenin baş tarafına götürülebilen bu minderler farklı bir dinlenme alanı için de imkan sağlıyor.

Master Kabİn

Bu boyda bir tekneden beklenmeyecek büyüklükte bir master kabin içerisinde birbirinden ayrı duş ve WC alanı sunuyor. Çok daha büyük teknelerin sunması beklenen konforu sağlayan Oceanis 46.1’in master kabinde bulunan ada tipi yatağının ölçüleri 160 x 205 cm.

Hız ve Hİssİyat

Oceanis 46.1 First Line serisi, standarttan bir metre daha uzun direk ile yelken alanı %28 oranında artırılmış, Harken Performa marka yarış donanımları ve daha uzun salma seçeneği ile benzersiz bir yelken hissini garantiliyor.

Teknİk Özellİkler

Tam Boy :
14.60
Gövde Boyu :
13.65
Gövde Genişlik :
4.50
Ağırlık :
10 597.00
Yakıt Tankı :
200 L (std)
Tatlı Su Tankı :
370 L (std)
Motor Gücü (Hp) :
57 CV (std)
CE Sertifikası :
A10 / B11 / C12

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

Options

2
8
4
2
Harita Verileri
Harita verileri ©2018 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Harita VerileriHarita verileri ©2018 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Harita verileri ©2018 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google

Tasarım

SERİNİN DİĞER MODELLERİ

Event Takvimi