Oceanis 51.1

TEKNE TASARIMI :
Berret Racoupeau Yacht Design
İÇ MEKAN TASARIMI :
Nauta Design
Broşür
291.000 €

Oceanis 51.1

Keskin hatları, burunda çeneli gövdesi ve şık güverte planı ile Oceanis 51.1 yeni bir neslin ilk üyesi.
Kullanımı kolay, konforlu ve zarif Oceanis 51.1 farklı kombinasyonlar sunuyor.

Dış Tasarım

Oceansi 51.1’in gövdesinin üçte biri çeneli. Estetik görünümünün yanı sıra, yeni gövde yapısı iç mekanda ekstra hacim yaratarak, bu boy bir tekne için heyecan verici yeni yerleşim planlarını mümkün kılıyor. Keskin hatları sayesinde, tekneniz ile gezmek tam bir keyif ve güven vadediyor. Geniş kokpiti, çeşitli dinlenme ve güneşlenme alanları, kıç tarafta yüzme platformu ile Ocenais 51.1, gerçek bir konfor sunuyor. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

İç Mekan Tasarım

Gövdedeki büyük lumbozlar ile kusursuzca aydınlanan iç mekan, Nauta Design tarafından yaratılan mükemmel atmosferin tüm şıklığını vurguluyor. Meşe ve maun mobilya seçenekleri ile teknenizi tercihlerinize göre şekillendirebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 

GEZİ TEKNESİNİN YENİDEN DOĞUŞU

Oceanis 51.1 sunduğu hacim, şıklık, kolaylık ve hız ile gezi sınıfı teknesini yeniden tanımlıyor.

  • AKILCI ÇÖZÜMLER
  • KONFOR
  • First Line

Sarma direk, self-tailing jib ve tüm halatların her iki dümen konsolunun yanındaki vinçlerden kontrol ediliyor olması, yelken seyrini kolaylaştırırken, tekneyi de sadeleştiriyor. Dock & Go teknolojisi ile ise yanaşma manevraları çok daha rahat yapılabiliyor. 

Oceanis 51.1 ‘in sahip olduğu mimari özellikler, teknenin yaşanabilirlik ve şaşırtıcı hacmine yansımaktadır. Master kabinde geniş bir duş, tuvalet ve 1,6 m geniş bir ada yatak bulunmaktadır. U şeklindeki mutfağı çok kullanışlıdır ve ihtiyacınız olan tüm ekipmanlarla donatılabilir. Birlikte keyif almak için bir alan gerekiyorsa, Oceanis 51.1 yelken seyrinde ve bağlıyken her an bu ihtiyaca cevap verir.

Oceanis 51.1 First Line, ekstra uzun karbon ya da alüminyum direk seçeneği ile %35 daha fazla yelken alanına sahiptir. Bu yüksek performans kombinasyonunda ağırlığı ve hidrodinamik direnci azaltan 2.8 metre uzun kurşun salma bulunmaktadır. Bu versiyon, kompozit dümenler, yüksek kalite arma donanım ve makara sistemleri ile hız ve gezi tutkusunu harmanlamaktadır.

ÖDÜLLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam Boy :
15,94 m
Gövde Boyu :
14,98 m
Genişlik :
4,80 m
Ağırlık :
13 930 Kg
Yakıt Kapasitesi :
200 L
Tatlı su Kapasitesi :
440 L
Motor gücü (Hp) :
80 CV
CE Sertifikası :
A13/B14/C16

BENETEAU TEKNİK SERVİSLERİ

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ