Oceanis 55.1

TEKNE TASARIMI :
Berret Racoupeau Yacht Design
İÇ MEKAN TASARIMI :
Nauta Design
Broşür
From 367.100 €*(VAT excluded)

Oceanis 55.1

Oceanis 55.1 heyecan verici ve kullanımı çok kolay bir tekne. Bu gezi teknesi büyük boy tekne dünyasına tatlı bir adım niteliğinde.

Dış Tasarım

Oceanis 55.1 sahibiyseniz güvenli ve keyifli seyirlerin tadını çıkaracaksınız. Tekneniz size dengeli bir gövde, konforlu bir güverte planı ve yüksek standartlar sunuyor. Oceanis 55.1 sabit kemer, dengeli yelken planı, 45 derece içeri giriş merdiveni, elektrikli yüzme platformu gibi kullanım kolaylığı sağlayan yeniliklere sahip. Incidence d4 Performans Paketi ile çok üstün performans sergiliyor.

 
 
 
 
 

İç Mekan Tasarım

Oceanis 55.1 sahip olduğu konfor seviyesi ile benzerlerine öncülük ediyor. Mükemmel konumlandırılan camları ile yaşam alanı huzur verici. Mutfak eksiksiz bir donanıma sahip ve çok ferah. Değişik yerleşim planları, mobilya ve duvar kaplamalarında sunduğu renk seçenekleriyle özgün ve albenili bir atmosfer yaratmak mümkün.  

 
 
 
 
 
 

Keyifli ve aydınlık bir yaşam

Oceanis 55.1 kokpitte ya da içeride ayırt edilmeksizin çok iyi hava sirkülasyonu sağlıyor. Mükemmel görüş açısına sahip dikdörtgen lumbozları aydınlık bir ortam sağlıyor.

  • GÜNEŞLENME ALANI
  • GÖVDE
  • DÜMENDE VİNÇLER

GÜNEŞLENME ALANI

 

L şeklindeki kokpit oturma grubuna ek olarak, kasaradaki iki güneşlenme minderi dışarıda dinlenmek için ekstra alan sağlıyor. Demirliyken büyük kıç platformu açarak denizin keyfini sürebilirsiniz. 

GÖVDE

Dikkat çekici gövde hatları ve değiştirilebilir gövde rengi Oceanis 55.1’i stil sahibi bir gezi teknesi yapıyor.

DÜMENDE VİNÇLER

Oceanis 55.1 ‘in özgün tasarımı tüm vinçleri dümen mahallinde konumlandırır ve bu sayede tüm manevraları tek başınıza yapabilirsiniz. Bu özellik 55 feet bir teknede çok güven verici.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam Boy :
16.78
Gövde Boyu :
15.99
Genişlik :
4.96
Ağırlık :
16900.00
Yakıt Tankı Kapasitesi :
400.00
Tatlı su Kapasitesi :
694.00
Motor gücü :
75.00
Dümen Sistemi :
POD 120
CE Sertifikası :
A12 B14 C16
General specifications
CE Sertifikaları A12/ B14/ C16
B & G Elektronik Paketi
Çift dümen: Fonksiyonel dümen konsolu (saklama alanı, bardak tutucu, elektronikler) dümenci oturağı, dümenci ayak diremesi.
Dock & Go ile de tercih edilebilen kuyruklu motor
Temiz bir güverte yapısı sunan heçler
Tamamen açılan, yüzme platformuna dönüşen arka platform ( 2,85m x 0,77m ) Elektrik kontrollü kullanım. Yüzme platformunda ahşap kaplama. Ahşap basamaklı denize inme merdiveni.
Master kabin: Ada tipi yatak, ferah bir master kabin. Raflar, dolaplar ve iki büyük askılı dolap. Laptop bölmesi içeren sürgülü üst kapak sayesinde çalışma masası olarak da kullanılabilen ustalıkla tasarlanmış çekmeceli dolap. İki adet büyük arka kabin
Tam donanımlı keyifli bir mutfak, büyük Kerrock tezgah, çift evye.
Master kabinde özel tuvalet, ayrı banyo.
45 derece eğimli giriş merdiveni
Muazzam bir modüler salon: hareketli harita masası oturağı, gizlenebilir oturma grubu sırtlığı sayesinde daha ferah bir iç mekan.
Heçlerle çevrelenmiş kasara, içeride daha fazla aydınlık ve konfor. Master kabin için pencereler.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    Diğer Modeller

    EVENT TAKVİMİ