Oceanis 60

TEKNE TASARIMI :
Berret Racoupeau Yacht Design
İÇ MEKAN TASARIMI :
Nauta Design
Brochure
488 900 € Başlangıç fiyatı (KDV HARİÇ)

Oceanis 60

Bu büyük gezi teknesi, gücü ve zarafetiyle sizi seyir keyfinin çok daha ötesine taşıyacak. Birçok yenilikçi çözüm getirilen lüks yaşam mahalleri, mükemmel deniz tutuşu ve güvenlik unsurları ile Oceanis 60 tüm çekiciliğiyle karşınızda.

DIŞ TASARIM

Oceanis 60 performans ve güvenliği her zaman bir arada taşıyan bir gövde üzerine inşa edilmiştir. Nadir görülen oldukça açık bir güverte planı ile az sayıda mürettebatın son derece rahat manevra yapmasına olanak sağlamaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Fırçalanmış antrasit astar, parlak ahşap ve cömertçe kullanılmış döşemeler sıcak bir ortam yaratmak üzere tasarlanmış iç mekanlarda buluşuyor. Üç ya da dört kabin versiyonu ile bu amiral gemide, aile ve arkadaşlarınızla kaliteli konforu yaşayacaksınız.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ALAN YARATMAK

Seyirde ya da demirde, Oceanis 60’ın yeni özellikleri onu ayrıcalıklı kılıyor. Bu boydaki tekneler içerisinde şimdiye kadar sunulan en geniş kokpit ve muhteşem arka güvertesi ile öne çıkıyor. 

  • ARKA GÜVERTE
  • ARKA KABİN
  • BOT GARAJI
  • KAPTAN KABİNİ

ARKA GÜVERTE

Kendi boyundaki tekneler içerisinde onu benzersiz kılan “şezlong konsepti” ile yaşam alanlarınızı iki dümenin gerisine taşıyor ve genişletiyor. Entegre şezlonglar ile ikinci bir kokpit kadar bir yaşam alanı ortaya çıkartıyor.

ARKA KABİN

Arka kabinlerin akıllıca yerleşim planı, sancak tarafta bir ofis alanı ve V yatakları ile herkes tarafından beğeni topluyor. 

BOT GARAJI

Güvertenin altında yer alan bot garajının kapağı aynı zamanda yüzme platformu görevi görür ve otomatik olarak kapanıp açılır. Highfield dinginin kabinine yerleştirilmesi şişirme/indirme sistemi sayesinde yalnızca birkaç adımda tamamlanmaktadır.

KAPTAN KABİNİ

Çift kişilik mürettebat kabini teknenin burun kısmında ayrı olarak yer almaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
18.24 m
GÖVDE BOYU :
17.75 m
GENİŞLİK :
4.99 m
DEPLASMAN :
22051 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
480 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
708 L
MOTOR GÜCÜ (Hp) :
150 CV
ŞAFT TİPİ :
Propeller Shaft
CE SERTİFİKASI :
A12/B13/C14
GENEL ÖZELLİKLER
CE certification A12/B13/C14.
B&G Elektronik Paketi.
Ahşap kokpit masası - 2 katlanır kanat-saklama hazneleri - şişe tutacakları- 12V soket-masası- açma/kapama düğmesi - kılıf.
Dümen mahali ve manevra alanları kokpitin arka kısmında. Ergonomik dümen mahalinde opsiyonel saklama bölmesi,içecek tutacağı,elektronşk aletler için panel(elektronikler opsiyoneldir)
Sail drive engine.
Dümenlerin arka kısmında yer alan kokpit uzatması dış yaşam alanlarını arttırır ve dümencinin hemen yanında çok keyifli bir lounge alanı yaratır. Bu alan için hazırlanmış olan döşemeler opsiyon olarak mevcuttur. Dingi saklama alanı lounge alanının altında yer almaktadır(dingi opsiyoneldir).
Geniş,ada yataklı baş master kabin.Aynalı makyaj masası ve çekmeceleri,deri saklama bölmesi(opsiyonel) ve yelken yaparken tutunabilmeye müsait hareketli oturak.Geniş saklama alanları.Geniş çift kişilik yataklı misafir kabini.İstendiğinde çift kişilik yatağa dönüştürebilen 2 tek kişilik yataklı büyük misafir kabini.İstendiğinde ranzalı kabin olarak alınabilen yelken dolabı.
Pratik ve ergonomik mutfak: 2 dikdörtgen eviye ve bulaşıkların suyunu süzmesi için bulaşıklık. Çöp kovası.Kontrollü kapanan dolap kapakları.
Her kabinde ayrı duş bölmeli WC alanı.
Teknenin merkezinde bulunan salon;katlabilir ve döner mekanizmalı masa ve çıkartılabilir koltuk. Geniş ofis alanı sağlayan harita masası ve rahat koltuğu
İki simetrik ön kabin. Direk yerinde yapılan değişiklik sayesinde daha kolay geçişler.Daha geniş kapılar ve yükseklik farkı olmayan farş tahtaları ile dümdüz bir tekne zemini.Geniş çift kişilik yataklı misafir kabini.İstendiğinde çift kişilik yatağa dönüştürebilen 2 tek kişilik yataklı büyük misafir kabini.İstendiğinde ranzalı bir kabin olarak alınabilen yelken dolabı.
Pratik ve ergonomik mutfak: 2 dikdörtgen eviye ve bulaşıkların suyunu süzmek için bulaşıklık.Çöp kovası.Kontrollü kapanan dolap kapakları.
Her kabinde ayrı duş bölmeli WC alanı
Teknenin merkezinde bulunan salon;katlanabilir ve döner mekanizmalı masa ve çıkartılabilir koltuk.Geniş ofis alanı sağlayan harita masası ve rahat koltuğu

SERİNİN DİĞER MODELLERİ

CALENDAR OF EVENTS