DOCK & GO

Devrim niteliğindeki Dock & Go sistemi, Beneteau tarafından geliştirilen ve motor seyrinde manevraları kolaylaştıran bir teknolojidir.  

Dock & Go

Devrim niteliğindeki Dock & Go sistemi, Beneteau tarafından geliştirilen ve motor seyrinde manevraları kolaylaştıran bir teknolojidir. Her türlü hava koşulunda ya da marina şartlarında, teknenizin hareketlerini daha önce deneyimlemediğiniz derecede bir hassaslıkla kontrol edebilirsiniz. 45-55 feet arası tüm yelkenli teknelere uygulanabilen bu teknolojide, 360 derece dönebilen kuyruk, ön pervane ve motor birlikte çalışır. Bu güvenli ve eğlenceli teknoloji ile teknenizi dar alanlarda rahatça hareket ettirebilirsiniz.

 

 

TAM KONTROL SAĞLAYAN HASSAS BİR SİSTEM

Dock & Go tek bir el hareketiyle, manevraları kolay ve sorunsuz hale getirir. Joystick ile 90 derecelik iskele/sancak ya da öne/arkaya yaptığınız hareketlerle marinalara kolaylıkla girebilir ve sıkışık alanlarda rahatça hareket edebilirsiniz.

 

TEKNEDEKİ PRATİK ZEKA

Pervane, 360 derece hareket edebilen pod kuyruk ile senkronize hareket ederek yanaşmayı daha kolay hale getirir. Dümenler manevra esnasında otomatik olarak kilitlenir.

 

DAHA FAZLA GÜVEN İÇİN GARANTİ

Tornistan kuyruğun yönlendirilmesiyle güç kaybetmeden yapılabilir. Elektrikli motor tarafından kumanda desteklenen kuyruk hızlı bir şekilde hareket eder. Pod’un 180 derece hareket edebilmesi sayesinde pervane hareket ettiğinde aynı hızla ileri ve tornistan hareketi yapılabilir. Ön pervane ve motorun katkısı ile Dock & Go aborda olmakta çok güvenli bir yol sunar.