Swift Trawler 30

TEKNE TASARIMI :
BENETEAU POWER-MICAD
İÇ MEKAN TASARIMI :
Andreani Design
BROŞÜR
186 000 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Swift Trawler 30

Uzun mesafe gezi ailesinin en son üyesi, Swift Trawler 30 stil ve denize elverişlilik arasında mükemmel bir dengeye sahip. Swift Trawler’ların en küçüğü olan bu tekne bir yaşam teknesi. Swift Trawler birçok yeniliğe sahip ve özerk bir tekne.

DIŞ TASARIM

Swift Trawler 30'un çağdaş, şık ve koruyucu hatları onu diğer teknelerden ayırıyor. Uzun mesafelere seyahat için tasarlanan bu tekne demirleme ve konaklama için ideal ve bunlarla birlikte oldukça açık bir tekne. Arka kabini inanılmaz usta bir şekilde geniş terasa dönüşür. Küçük yaşam alanı ve kontrol paneli ile tamamen ayrı bir flybridge’e sahip.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Oldukça ferah ve aydınlık iç mekanı ile modüler gelişmeleri ve açılmasıyla Swift Trawler 30 rahat bir yaşam tarzını seçti. Katlanabilir portatif koltukları, konforlu oturma grubu ve iyi tasarlanmış kayan masası ile tüm mürettebata uyum sağlar ve geniş bir yaşam alanı sunar. Swift Trawler 30 kendi standartlarının dışına çıkıyor, tek kabinli versiyonuyla duş kompartımanı sunuyor.

 
 
 
 
 
 
 
 

Swift & ZEKA

Swift Trawler 30 ve onun özerk donanımları güven verici ve çok daha kolay. Bu teknede yaşamak şaşırtıcı derecede rahat. 

  • GÜVENLİK
  • ERGONOMİ
  • OTONOMİ
  • TEKNEDE YAŞAM

GÜVENLİK

El rayları her yerde, yüksek minberleri iyi korunan sancak geçidi ile kendinizi daha güvenli hissedeceksiniz. Sadece bu tekneye özgü dümen kısmında ki panoramik manzara size güvenin yanında sürüş keyfide veriyor. 

ERGONOMİ

Son derece yenilikçi, vasistasların açılmasıyla kokpit boyutunu 5 m² daha artırarak deniz üzerinde bir terasa dönüştürüyor. Katlanabilir merdiveni sayesinde kokpitte ve dönen - çıkarılabilir çift kumandalı masa üst güverte de modüler bir organizasyon sağlar.

OTONOMİ

Seyir hızı yaklaşık 200 mil (14/15 knot) ve yüksek kapasiteli su depoları ile Swift Trawler 30 sizi benzer boyutta başka hiçbir teknenin cesaret edemeyeceği yerlere götürecektir. O yüksek performanslı bir tekne ve bu nedenle daha ekonomik.

TEKNEDE YAŞAM

Swift Trawler 30 bir ve iki kabin seçeneğiyle karşımıza çıkıyor, bir kabinli versiyonunda bulunan ayrı duş seçeneğiyle konforu en üst seviyelere çıkartmayı başarmıştır. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
9.99 m
GÖVDE BOYU :
9.58 m
GENİŞLİK :
3.53 m
BOŞ AĞIRLIK :
6000 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
700 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
300 L
MAKSİMUM MOTOR GÜCÜ (Hp) :
370 CV
MOTOR TİPİ :
In Bord
CE SERTİFİKASI :
B8
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası: B8
RAYMARINE Elektronik Paket.
Flybridge üstünde tam sürüş istasyonu ve tüm ekipmanlar.
Geniş şezlong.
Tek VOLVO D4 300 veya D6 370 motor.
Kapı girişi açılınca genişleyen yapısıyla, kokpit boşluğunu ve yüzme platformunu birleştirerek, deniz üzerinde gerçek bir teras yaratır.
Salon masası kayarak yan koltuklara doğru açılır ve alanı genişletir. Katlanabilir koltuklar kayarak yan koltukların arasına girebilir. Bu her şey kapandığında ortaya U şeklinde bir salon ortaya çıkar.
Sürüş istasyonunda 16” ekran, içecek tutacakları vb. Elektronik cihazlara kolay ulaşım.
Yüzme platformu toplam uzunluğu 1.26 metre.
Master kabinde King-Size yatak, geniş bir saklama alanına kolay erişim, yatağın her iki tarafında askılı dolap. İkinci yatak salonun içinde.
Ayrı bir duş ile banyo.
Master kabinde King-Size yatak, geniş bir saklama alanına kolay erişim, yatağın her iki tarafında askılı dolap. Ekstra yatak salonun içinde.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ