Swift Trawler 35

NAVAL ARCHITECT :
BENETEAU POWER
DESIGN :
Andreani Design
BROŞÜR
247 600 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Swift Trawler 35

Açık denizler için tasarlanmış güvenli, konforlu ve dahi bir tekne. Swift Trawler 35’in özellikleri ve hacmi sizi uzun seyirlere teşvik edecek.

Dış Tasarım

Swift Trawler 35 sizi tartışmasız bir şekilde güvende hissettirecek çizgilere sahip. Bu özelliği tasarım ve donanım seçimlerinde de kendini pekiştiriyor. Beneteau Power uzmanlığı ile geliştirilen yarı-kayıcı (semi-planing) gövdeye sahip Swift Trawler 35, Cummins 425 HP motora sahip. Bu özellikleriyle tekne seyir konforu ve kolay manevra olanağı sunuyor. Bimini ya da soft top ile korunabilen flybridge ise deniz görüşü olan konforlu bir yaşam alanı

 
 
 
 
 
 
 
 
 

İç Tasarım

Uzun seyirler için tasarlanmış Swift Trawler 35, modern dokunuşlara sahip geniş bir iç mekan sunuyor. 360 derecelik görüş açısıyla dümen mahalli keyifli bir atmosfer yaratıyor. Owner kabinde özel duşu olan teknenin ikinci kabininde ranzalı yataklar var ve kapısı yukarı doğru açılıyor. Siwft Trawler 35’te misafirler için de geniş alanlar mevcut. Çalışma tezgahına dönüşebilen çift lavabo ve ekstra oturma alanı ile mutfak keyifli bir yaşam alanı hakine dönüşüyor. Salondaki koltuğu konforlu bir yatağa dönüştürmek mümkün. Temizlenebilir Efficiency© salon döşemeleriyle mükemmel bir uyum yakalayan tik ahşap iç mekanda sıcacık bir atmosfer oluşturuyor. Swift Trawler 35 ile tam anlamıyla farklı bir seyir deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.