Swift Trawler 44

TEKNE TASARIMI :
M. JOUBERT & B. NIVELT - BENETEAU POWER
İÇ MEKAN TASARIMI :
P. FRUTSCHI
BROŞÜR
381 300 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Swift Trawler 44

Şık ve modern Swift Trawler 44, teknenin en öz halini sizlere sunuyor. Trawler okyanus seyri için tasarlanmış, hızlı ve son derece denizci bir tekne. Tüm denizlerde ve evinde ki tutarlılığı, onu enerji verimliliği kategorisinde dünya lideri yapıyor.

FLYBRIDGE COVERS (HELM + STARBOARD BENCH + PORTSIDE BENCH WITH BIG TABLE)
ELECTRIC LOADING BOOM
LARGE TECK TABLE ON FLYBRIDGE
FRIDGE ON FLYBRIDGE
WATERTIGHT LOUDSPEAKERS AT FLY

BOW SUN PAD
L-SHAPE COCKPIT BENCH
TEAK ON COCKPIT AND STARBOARD PASSAGEWAY
FRESH DOCK WATER INLET

RAYMARINE® 9’’ AT FLYBRIDGE AND WHEELHOUSE
INVERTER 12-230 2kVA

ADITIONNAL 37L FRIDGE ON GALLEY TOP
SLATTED FRAME UNDER MATRESS IN FRONT CABIN

DIŞ TASARIM

Swift Trawler 44, Beneteau tasarım ofisi, mimar Michel Joubert ve tasarımcı Pierre Frutschi’nin ortak işbirliğinin sonucudur. Dalgaları yarıp geçerek tüm hızıyla devam etmesi, her hızda kusursuz istikrar ve seyir halinde verdiği müthiş haz. Onun zarafeti, klasik tarzı ve harika modern yapısıyla bir araya getirilmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Daha fazla yaşam alanı için tasarlanan Swift Trawler 44’ün içi oldukça aydınlık. Onun çok sayıda tertibatı, çeşitli fonksiyonları ve depolama alanları var. Kabinleri adeta oda gibi ve birkaç adımda konforlu oturma grubu misafir odasına dönüşebiliyor. Ergonomik dümen istasyonu ve parlamayı önleyen cam size emniyetli seyirler sunar. İç mekanda kullanılan maun ahşap sıcak bir atmosfer yaratarak, klasik ama modern bir dokunuş katıyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swift & DENGELİ

Uzun mesafe seyrinin veya varış noktasının neresi olacağının bir önemi yok, Swift Trawler 44 şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. O iyi dengelenmiş bir tekne ve eşsiz bir emniyet hissi sağlar.

  • GÜVENLİK
  • OTONOMİ
  • FLYBRIDGE
  • TEKNEDE YAŞAM

GÜVENLİK

Oybirliğiyle alkışlanan bir gövde ile Swift Trawler 44, tüm deniz koşullarına uyum sağlar ve 24 knot hıza ulaşabilir. Sancak geçidi ve flybridge merdivenleri oldukça güvenlidir. 

OTONOMİ

Swift Trawler 44’ün mükemmel performansı ona tutarlı yakıt tüketimi sağlıyor: “12 - 19 knot arasında benzer şeklide performans sergiliyor.”

Flybridge

Oldukça geniş flybridge alanı ve mutfak, teknedeki yaşam alanlarının sayısını arttırıyor. Ana kontrol panelinde harika bir görüş açısına sahip. Swift Trawler 44 ile seyir keyfinizi en eğlenceli şeklide flybridge ile paylaşacaksınız.

TEKNEDE YAŞAM

Gövdede bulunan büyük lumbozlar kabinleri ışıkla dolduruyor. Konforlu koltuk grubunu ayıran perde ile birkaç saniye içinde üçüncü bir kabin oluşturarak salon özel yaşam alanına dönüşür. Ana kabin ise gerçek bir yaşam alanı, koruyucu kapısı sayesinde rüzgar dahi etki etmeyen bir barınak.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
13.88 m
GÖVDE BOYU :
12.17 m
GENİŞLİK :
4.25 m
BOŞ AĞIRLIK :
10870 kg
YAKIT TANKI KAPASİTESİ :
1400 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
640 L
MAKSİMUM MOTOR GÜCÜ (Hp) :
600 CV
MOTOR TİPİ :
In Bord
CE SERTİFİKASI :
B12/C14
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası : B12 / C14.
Flybridge salonu: 5 kişilik oturma grubu, tik ağaç masaya sahip.
Flybridge ve şezlong.
Flybridge de evye ve saklama alanı.
İkiz Volvo D4 300 HP motor
3.41 x 1.00 metre kıç güverte, entegre merdiven ve istifleme dolabıyla birlikte.
Geniş U şeklinde mutfakta açılabilir pencere, 2 adet çizilmez çelik evye, buzdolabı, 2’li mutfak fırını, gaz fırını ve çalışma alanı vardır.
Oturma takımı çift kişilik yatağa dönüşebilir.
Flybridge’e ulaşmak için geniş merdivenler.
Geniş ön şezlong.
Master kabinde: merkezi yatak, geniş lomboz ve saklama alanı. Misafir kabininde ise geniş lomboz ve askılı dolap bulunur.
Bağımsız Master banyo da ayrıca duş bulunur. Elektrikli tatlı suya sahip tuvalet ve lavobo 120 litre tanka sahip. Elektrikli tuvalet ile ikinci bir banyo.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ