SWIFT TRAWLER 47

GEMİ İNŞA MÜHENDİSİ:
MICAD
İÇ TASARIM:
Andreani Design
DIŞ TASARIM:
Andreani Design
From 466 400 €*(VAT EXCLUDED)

Swift Trawler 47

Swift Trawler 47, erişilebilirliğini güven ile birleştirdi ve aileyle seyahat etmek için ideal bir tekne haline geldi. Kendine özgü karakteri, zarif rahatlığı ve teknedeki ekstra geniş alanlar daha da hızlı ve çekici hale getirilmek için tasarlandı.

DIŞ MEKAN TASARIMLARI

Sağlam görünüşü sayesinde hemen güven hissi verirken ve bu güven hissi pratik açık güverte planı ile tescilleniyor. Geniş yan geçişleri ve çok sayıda el tutamağı, yolcular teknenin dış mekânlarında dolaşırken daha güvenli olmasını sağlıyor. Geniş flybridge alanında 4 kişiye kadar yolcu yüzü denize dönük olarak oturabilir. Kokpitin harika modüler yapısı sayesinde denizin sunabileceği her şeyin tadını çıkarabilirsiniz. Transomdan geniş yüzme platformuna kadar sağlanan geçiş sayesinde, tekne demirdeyken eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Çift motoru ile halihazırda kolay bir kullanım sunan Swift Trawler 47, istendiğinde sunulan joystick opsiyonu ile liman içi manevraları da çocuk oyuncağı haline getiriyor.

 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMLARI

3 kabin ve sofa yatağı ile Swift Trawler 47, 8 kişiye kadar konforlu bir konaklama alanı sunuyor. Üst güvertesinde yüksek kalite aksesuarlar ile donatılmış L şeklinde mutfağı ve oturma alanının keyfini çıkartın. Modüler ve geniş salon ihtiyaç duyulduğunda saniyeler içerisinde bir misafir kabinine dönüşebilir. Swift Trawler 47’nin dümen mahalline sancak tarafta bulunan yan kapıdan da erişilebilir. Bu alan doğal güneş ışığı alır ve merkezi sürüş alanından mükemmel bir görüş imkanı sunar.

 
 
 
 
 
 

Her şeyden uzaklaşmak İÇİN BİR şans

Zeki, zarif ve inanılmaz derecede güvenli olan Swift Trawler 47, stilinizi yansıtırken yeni yerleri keşfetmeniz ve her şeyden uzaklaşmanız için size yol açar.

  • Lounge alanı
  • Teknede yaşam
  • Otonomi aralığı

Lounge alanı

Büyük salonda karşılıklı koltuklarda dinlenmekten keyif alacaksınız. İstendiğinde sofa birkaç saniye içinde bir misafir kamarasına dönüştürülebilir.

Teknede yaşam

Swift Trawler 47, üç kabin ve iki duş ile bir çift veya arkadaş ya da aile ile seyahat etmek için ideal bir tekne.

Otonomi aralığı

Aralığın olağanüstü performansına uygun olarak, Swift Trawler 47‘nin yakıt tüketimi çok makul. Yakıt deposunun şu anda 1920 litre kapasiteli ve 680 litrelik su deposu olduğunu unutmayın.

TEKNE ÖZELLİKLERİ

TAM BOY:
14.74
GÖVDE GENİŞLİĞİ:
12.77
ENİ:
4.42
DEPLASMAN:
19617
YAKIT TANKI KAPASİTESİ:
1930 L
TATLI SU KAPASİTESİ:
640 L
Max Motor Gücü (Hp)::
2 x 425 CV
CE:
B14/C18

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

Options

Harita Verileri
Harita verileri ©2018 Google, INEGI, ORION-ME
Harita VerileriHarita verileri ©2018 Google, INEGI, ORION-ME
Harita verileri ©2018 Google, INEGI, ORION-ME

MİMAR VE TASARIMCILAR

DİĞER MODELLER

ETKİNLİK TAKVİMİ