Swift Trawler 50

TEKNE TASARIMI :
BENETEAU POWER - Michel JOUBERT & Bernard NIVELT
İÇ MEKAN TASARIMI :
P. FRUTSCHI
GÖVDE TASARIMI :
TLB Architecture
BROŞÜR
652 700 € FABRİKA ÇIKIŞ BAŞLANGIÇ FİYATI (KDV HARİÇ)

Swift Trawler 50

Yeniden keşfedilen trawler teknelerinin en iyisi, Swift Trawler 50’nin 2016 tasarımında iç mekan daha geniş ve oldukça aydınlık. Romantik veya aile kaçamakları için onun akıllı tasarımının cazibesine kapılacaksınız.

DIŞ TASARIM

Bénéteau motorlu tekneler, mimar Michel Joubert ve tasarımcı Pierre Frutschi işbirliği sonucu, Swift Trawler 50’nin 2016 sürümü için tasarlanan akıcı flybridge hattını çağdaş bir siluet halinde vurgulamışlardır. Onun gövdesi özellikle IPS motorları (2 IPS 600) için uzun mesafe için tasarlanmış olağanüstü istikrarlı ve manevra kabiliyeti yüksek bir teknedir. Etrafını çevreleyen minberleri teknede ki güvenlik düzeyini en üst seviyeye taşır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İÇ MEKAN TASARIMI

Akıllıca tasarlanmış ve pragmatik, Swift Trawler 50 uzun mesafe seyri için özerklik özelliklerini maksimize eder. Ekstra bir ranza ile bir ofis, üç büyük çift kişilik kabin ya da iki çift kabin mevcut olan teknede aynı zamanda çamaşır ve çamaşır kurutma makinası ile donatılmış muhteşem U-şekilli bir mutfak vardır. Sonsuz ve daha zarif bir ambiyans yaratan Maun ahşap ortamı daha zarif ve çağdaş bir görünüme kavuşturmuştur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swift & KOLAY

Bu teknede tüm detaylar; uzun mesafe seyirleri, güvenlik ve rahatlık için tasarlanmıştır. İki kişiden sekiz kişiye kadar, kısa veya uzun mesafeli yolculuklarda Swift Trawler 50, okyanus maceraları için tasarlanmıştır.

  • EKİPMAN
  • YAŞAM ALANLARI
  • GÜVENLİK

EKİPMAN

Manevralar için joystick, elektrikli arka vinci ile demirleme kolaylığı, kontrol kameraları ve hidrolik platform, yüksek düzeyde ki ekipmanlarıyla seyir ve manevraları güvenli hale getirir. Uzun mesafe yolculukları için zekice tasarlanmış yemek alanı ve yanında ki kontrol paneli yatağa dönüşebilir. Flybridge ve mutfak arasında ki servis penceresi üst güverte için kolaylık sağlar. 

YAŞAM ALANLARI

Swift Trawler 50’nin iki versiyonu mevcut; ofis ile üç çift veya iki çift kabinle birlikte ekstra yatak ve kaptan kabini. Teknenin merkezinde ideal şekilde konumlandırılmış olan master kabin ve diğer kabinlerin kendilerine ait tuvalet ve duşları mevcut. Misafir kabini ferah ve aydınlık. Dönüşebilen koltuk ayırıcı perde ile salonda ekstra bir odaya dönüşür.

GÜVENLİK

Tüm güverte oldukça yüksek punteller ile çevrilidir ve yürüme alanları oldukça geniştir. Kaptan köşkü ve flybridge’ten alabileceğiniz olağanüstü görüntünün tadını çıkartın. İç mekanda ki nazik eğimle kabinlere erişim çok rahat.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY :
14.99 m
GÖVDE BOYU :
13.33 m
GENİŞLİK :
4.65 m
BOŞ AĞIRLIK :
16000 kg
YAKIT TANKI KAPASİTES :
2700 L
TATLI SU KAPASİTESİ :
800 L
MAKSİMUM MOTOR GÜCÜ (Hp) :
870 CV
MOTOR TİPİ :
In Bord
CE SERTİFİKASI :
B14/C18
GENEL ÖZELLİKLER
CE Sertifikası : B14 / C18.
Dış mutfakta çalışma alanı, evye, çöp kovası, 42 litre dolap (opsiyon), elektrikli ızgara (opsiyon).
Geniş Flybridge, katlanabilir ve kaydırılabilir masasıyla.
Flybridge’in kıç tarafında bot saklama alanı.
2 motor 2x D6 IPS 600 – 2 x 435 HP Dizel.
Geniş merdivenli yüzme platformu. Opsiyon: Hidrolik platform (maksimum taşıma 350 kg).
Geniş U şekilli mutfak, davlumbaz, çifte evye, 2 buzdolabı ve servis penceresi.
L şeklinde salon koltukları iki kişilik yatağa dönüşebilir. İkinci dönüşebilen yatak ise sürüş istasyonunun yanındaki koltuktadır.
Sürüş konsolu elektroniklere ulaşmak için kaldırılabilir.
Önde eğimli şezlong.
Master kabinde yatak, depolama, ofis, askılı dolap. Ön misafir kabini. Seçilmiş opsiyonlara göre 3. kabin ranzalı veya yataklı ofis.
Master banyo ve misafir banyosuyla birlikte ayrı duş bölmesi.
Master kabinde yatak, depolama, ofis, askılı dolap. Ön misafir kabini. Seçilmiş opsiyonlara göre 3. kabin ranzalı veya yataklı ofis. Kıç tarafta kapalı kaptan kabini.
Master banyo ve misafir banyosuyla birlikte ayrı duş bölmesi.

BENETEAU TEMSİLCİSİ ARA

    MİMAR VE TASARIMCILAR

    SERİNİN DİĞER MODELLERİ

    EVENT TAKVİMİ